Joanna Krupa (40 l.) ponad miesiąc temu urodziła córeczkę, której dała na imię Asha-Leigh. Było to długo wyczekiwane dziecko modelki, która w zeszłym roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Gwiazda na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami dziewczynki i jak to świeżo upieczona mama, poświęca jej mnóstwo czasu. Teraz jednak pozwoliła sobie na wyjście z przyjaciółmi do restauracji.

Zawsze marzyłam o takim pokoiku – piszą fanki Joanny Krupy na widok sypialni jej córki, Ashy-Leigh

Joanna Krupa – jak wygląda miesiąc po porodzie?

Joanna Krupa już raz pokazała się publicznie podczas wyjścia ze znajomymi. Zrobiła to dwa tygodnie po porodzie i zachwyciła sylwetką.

Teraz została sfotografowana przez paparazzi, gdy szła do restauracji. Nie ukrywała swojej figury, a wręcz przeciwnie. Założyła na siebie dopasowany, czarny kombinezon z dekoltem, szpilki, a na to zarzuciła długi, czerwony płaszcz.

Wyglądała świetnie – ciężko uwierzyć, ze dopiero co została mamą!

Oto, jak wymawia się imię córki Joanny Krupy, Ashy-Leigh. Będziecie zaskoczeni!

Joanna Krupa nie poprowadziła finału Top Model

Joanna Krupa, która od lat jest związana z programem „Top Model”, tym razem zrezygnowała z prowadzenia odcinka finałowego, bo nie chciała zostawiać córeczki, którą karmi piersią. Pokazywała się jedynie na ekranie podczas transmisji show na żywo. W studio zastąpiła ją Magda Mołek.

 

Joanna Krupa fot. Forum/BACKGRID

Joanna Krupa fot. Forum/BACKGRID

Joanna Krupa fot. Forum/Mega Agency

Joanna Krupa fot. Forum/Mega Agency