Joanna Krupa (40 l.) zaledwie dwa tygodnie temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, na które czekała z utęsknieniem. Modelka urodziła córeczkę, której dała na imię Asha-Leigh Presley Nunes. Od kiedy dziewczynka przyszła na świat, świeżo upieczeni rodzice kompletnie oszaleli na punkcie dziecka. Joasia chętnie pokazuje na swoim Instagramie początki rodzicielstwa. Prowadząca „Top model” długo nie przebywała na urlopie macierzyńskim.

Joanna Krupa urodziła! Pokazała zdjęcie córki i zdradziła imię

Joanna Krupa 2 tygodnie po ciąży wróciła do pracy

Joanna Krupa pomimo tego, że niedawno została mamą, pojawiła się w miniony weekend na imprezie w Hollywood. Polska modelka prezentowała się zjawiskowo. 2 listopada na świat przyszło pierwsze dziecko Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa. Prowadząca „Top model” długo nie wypoczywała. Joanna postanowiła trochę się zabawić w towarzystwie koleżanek i pochwaliła się zdjęciem z tego wieczoru.

Dwa tygodnie po urodzeniu dziecka, to dobry powód na wspólne wyjście mam – napisała Joanna pod zdjęciem na InstaStory

Joanna na evencie zjawiła się w eleganckiej małej czarnej. Sukienka była dopasowana, a po ciąży Krupa może pochwalić się bardziej kobiecą sylwetką. Sukienka o długości do kolana pięknie eksponowała dekolt. Joasia postawiła na klasyczne szpilki, pasujące kolorystycznie do całej stylizacji, oraz czarną torebkę na łańcuszku. Musimy przyznać, że modelka wygląda rewelacyjnie, patrząc na to, że niedawno urodziła dziecko.

Joanna Krupa

Fot.Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa z córką, Ashą-Leigh Presley Nunes:

Joanna Krupa

Fot.FORUM/Backgrid USA

Joanna Krupa

Fot.FORUM/Backgrid USA

Podoba się Wam Joanna Krupa dwa tygodnie po porodzie? Musimy przyznać, że jak na świeżo upieczoną mamę prezentuje się bardzo elegancko.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa dostanie własny program! Gwiazda nie odpocznie po ciąży i pokaże trudy macierzyństwa

WOW! Joanna Krupa w CIĄŻOWEJ sesji dla amerykańskiego portalu

Wiemy gdzie urodzi Joanna Krupa! Modelka wybrała luksusowy szpital, w którym rodziła Beyonce czy Kim Kardashian