Joanna Krupa (40 l.)  urodziła córeczkę. Modelka, która jest żoną Douglasa Nunes, została mamą po raz pierwszy.

Joanna Krupa urodziła – imię córki

Joanna pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcia dziewczynki z sali porodowej. Jej pełne imię i nazwisko brzmi  Asha-Leigh Presley Nunes.

Modelka z niecierpliwością czekała na ten wielki dzień. Miesiące przygotowań w końcu dobiegły końca i szczęśliwi rodzice mogli zobaczyć swoje upragnione dziecko.

Joanna Krupa dostanie własny program! Gwiazda nie odpocznie po ciąży i pokaże trudy macierzyństwa

Prowadząca popularne show „Top Model” chętnie pokazywała swój brzuszek przez cały okres ciąży. Fani przypatrywali się jakie zmiany zachodziły na ciele Krupy. Od kilku dni fani Joanny z niecierpliwością czekali na rozwiązanie. Teraz Krupa i jej mąż – Douglas Nunes – zostali rodzicami. 2. listopada 2019 roku przywitali na świecie dziewczynkę.  Joanna rodziła w luksusowej i bardzo kameralnej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles, którą doceniło wiele gwiazd jak np. Kim Kardashian.

Asha Leight Nunes razem z swoją niesamowitą matką. To zupełnie nowy świat dla nas wszystkich – podpisał zdjęcie matki z dzieckiem świeżo upieczony tata.

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa zdradziła IMIĘ dziecka – tak nazwie swoją córeczkę. Pięknie!

 

Joanna Krupa

EXCLUSIVE: Joanna Krupa goes baby shopping in Burbank.
13 Aug 2019, Image: 465051477, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: Forum, Mega Agency mi