Joanna Krupa (40 l.) od kiedy poinformowała, że spodziewa się dziecka chętnie chwali się ciążowymi kształtami. Gwiazda zdradziła płeć dziecka, urodzi dziewczynkę. Imię, które wybrała dla swojego pierwszego dziecka również jest wyjątkowe. Krupa postanowiła nazwać córeczkę światowo a imię które wybrała to Sophia Grace. Początkowo Joanna planowała urodzić w domu, jednak jak wiadomo plany ulegają zmianie. Modelka zdecydowała się na poród w luksusowym i bardzo kameralnym szpitalu, który pokochały gwiazdy. Jak myślicie ile może kosztować ta przyjemność?

Joanna Krupa w 7. miesiącu ciąży pozuje w bieliźnie na plaży w Malibu

Joanna Krupa urodzi w luksusowym szpitalu

Modelka o ciąży poinformowała w maju, dodała również, że rozwiązanie nastąpi jeszcze w tym roku. Ojcem dziecka jest mąż Krupy, Douglas Nunes. Joanna niesamowicie cieszy się z tego okresu oczekiwania na pierwsze dziecko. Długo przygotowywała się do tej roli odkładając w czasie ciążę, jednak czuje że jest to najlepszy okres dla niej. Ma przy sobie wspierającą rodzinę i kochającego partnera.

Z początku Joanna chciała urodzić w domu, jednak po namyśle zmieniła zdanie. Jak poinformował magazyn Flesz, modelka chce czuć się przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo, właśnie dlatego wybrała luksusową i docenianą wśród gwiazd klinikę – Cedars-Sinai w Los Angeles. W tym wyjątkowym i zmieniającym resztę życia dniu towarzyszyć Joannie będzie jej wspierający mąż.

Mąż będzie przy mnie przez cały czas. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji – powiedziała modelka rozmawiając z dziennikarzami Flesza. 

To właśnie w tej luksusowej klinice na świat przyszły dzieci m.in.Victorii Beckham, Beyonce, Gwyneth Paltrow czy Kim Kardashian. Za poród trzeba zapłacić nawet i 20 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 80 tysięcy złotych. Cena naprawdę robi wrażenie, jednak opieka będzie na najwyższym poziomie.

Co oferuje luksusowy szpital, w którym urodzi Joanna Krupa?

Patrząc na listę nazwisk osób, które rodziły w tym szpitalu można spodziewać się najwyższego standardu. W cenie przewidziano udogodnienia najwyższej klasy, można wybrać między innymi apartamenty składające się z pokoju pacjenta i sąsiedniego salonu. Są one wyposażone m.in. w luksusową łazienkę, nowoczesny telewizor czy drewniane podłogi. Niektóre z pomieszczeń mają nawet własne jacuzzi, w którym mamy mogą zaznać relaksu w tym stresującym dla nich okresie.

Dodatkowo pacjentka tego szpitalu ma dostęp do taki usług jak m.in. fryzjer, manicure i pedicure. Jedzenie które jest serwowane przyszłym rodzicom również jest najwyższej jakości, można określić jakiego rodzaju posiłki nas interesują. Podczas zameldowania na rodziców czeka powitalny kosz z winem i pieluchami.

Życzymy bezproblemowego porodu!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa zdradziła PŁEĆ dziecka. Jak zamierza je nazwać?

Joanna Krupa leży na łóżku z DUŻYM brzuchem; zdradziła, jak teraz mówi na nią mąż

Joanna Krupa zrobiła sobie NAGĄ sesję ciążową

View this post on Instagram

Happiness starts with loving yourself first 💞

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Joanna Krupa

Joanna Krupa z wyraźnie zaznaczonym brzuszkiem ciążowym wybrała się na zakupy przed porodem. Fot.Forum/Mega Agency.

Joanna Krupa

Joanna Krupa,fot. AKPA

Joanna Krupa

Joanna Krupa,fot. AKPA