Joanna Krupa (39 l.) na przełomie 2017 i 2018 roku rozwiodła się z wieloletnim partnerem i mężem Romainem Zago. Prowadząca program Top Model obecnie jest szczęśliwą żoną  producenta Douglasa Nunesa. Para powiedziała sobie sakramentalne tak 4 sierpnia 2018 roku. Z tego powodu modelka postanowiła na swoim Instagramie powspominać ten wyjątkowy dzień.

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa – modelka miała suknię od polskiej projektantki

Joanna poznała się ze swoim obecnym mężem na spacerze z psami.

– Mój pies zaszczekał na mojego nowego faceta i on podszedł do mnie przez to i teraz jesteśmy razem. I wiesz – pieski mi pomogły. Ja przez tyle lat zawsze pomagałam psiakom, a tu one mi nagle szczęście przyniosły – opowiada.

Joanna Krupa nie będzie karmić naturalnie? NIE LUBIĘ, gdy KTOŚ DOTYKA moich piersi

Suknia ślubna Joanny Krupy na ślub z Douglasem w Krakowie była absolutnie zachwycająca.  Mimo minimalistycznego kroju, modelka wyglądała w sukni jak księżniczka. Zaprojektowała ją dla Joanny  Sylwia Romaniuk, która regularnie sprzedaje swoje widowiskowe kreacje w Dubaju. Fankami jej kreacji są między innymi Edyta Górniak czy Małgorzata Rozenek- Majdan. Jak udało dowiedzieć się Faktowi, suknia ślubna Joanny od polskiej projektantki to koszt rzędu 10 000 złotych.

Od momentu spotkania, losy dwójki zakochanych bardzo szybko się połączyły. Joanna nie tylko jest rok po ślubie z swoim mężem, ale lada moment urodzi ich pierwsze, wspólne dziecko.

Pod postem Joanny Krupy na Instagramie przeczytać możemy gratulacje od fanów zakochanej pary jak i od najbliższych przyjaciół. Oczywiście nie mogło zabraknąć słów uznania od Dawida Wolińskiego.

To był najlepszy ślub w historii. Wszystkiego najlepszego, moi najdrożsi przyjaciele- napisał bliski przyjaciel pary.

Joanna Krupa SZCZERZE o nowej dziewczynie byłego męża, Romaina Zago

Lubicie tę parę ?

Joanna Krupa