Joanna Krupa (40 l.) jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Modelka chętnie dzieli się przebiegiem swojej ciąży, pokazuje zdjęcia z brzuszkiem. Teraz w wywiadzie zdradziła płeć dziecka.

Joanna Krupa zrobiła sobie NAGĄ sesję ciążową

Płeć dziecka Joanny Krupy

Gwiazda powiedziała, że urodzi córkę.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę (…) Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce – zdradziła w wywiadzie dla „Vivy!”

Joanna ma już pomysł na imię dziecka. Chce, żeby było dwuczłonowe. Niestety, jej propozycje nie do końca przypadają do gustu mężowi, Douglasowi Nunesowi.

Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on (śmiech)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Joanna Krupa tylko nam zdradziła, że wraz z mężem powitają na świecie… córeczkę! ❤️ „Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę”, wyznała. Cały wywiad w najnowszej VIVIE! już od czwartku, 5 września w kioskach.🌟 Rozmawiała Beata Nowicka Zdjęcia Michal Kar Stylizacja Catlin Myers Fryzury Jose Cantu Oświetlenie Sharegrid Produkcja Paulina Aleksiejuk #joannakrupa #ciaza #mommy #vivapl #topmodel #modelka #pregnant #pregnantbelly #pregnantfashion #itsagirl #rodzew2019 #instamama #vivamagazyn #losangeles

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Joanna Krupa

fot. AKPA

Joanna Krupa fot. Forum/The Mega Agency

Joanna Krupa fot. Forum/The Mega Agency