Johnny Depp (56 l.) zaskoczył wszystkich fanów i po raz pierwszy pojawił się na mediach społecznościowych. Jego najnowszy post zmartwił obserwatorów aktorka. Co takiego udostępnił? Sprawdźcie sami.

WOW! 55-letni Johnny Depp chce się OŻENIĆ z 20-letnią rosyjską TANCERKĄ GO-GO!

Johnny Depp na Instagramie

Johnny Depp mimo ogromnej sławy, stroni od ścianek, nie korzysta z mediów społecznościowych – a po medialnej batalii z Amber Heard na jakiś czas kompletnie zniknął z show-biznesu.

Długo plotkowano o pojawieniu się aktora na Instagramie, i w końcu sam Johnny postanowił założyć konto. Fani na początku nie byli przekonani – w końcu fałszywych kont, podszywających się pod aktora jest sporo. Gdy wyszło na jaw, że to prawdziwy Johnny, aktor błyskawicznie zebrał 1,8 miln! obserwatorów. Depp pojawił się również na Facebook’u.

Pierwsze zdjęcie jakie opublikował Depp jest bardzo oryginalne. Aktor siedzi w ciemnym pomieszczeniu, prawdopodobnie w piwnicy a przed nim, na drewnianym stoliku  znajduje się sporo zapalonych świec. Fani nie ukrywali, że pomieszczenie jest niecodziennie i w komentarzach zastanawiali się, co Johnny robi w piwnicy?

Cześć wszystkim … nagrywam coś dla was, dajcie mi minutkę – podpisał zdjęcie aktor

Johnny Depp apeluje do fanów na Instagramie

Johnny dotrzymał słowa i jeszcze tego samego dnia ukazał się 8-minutowy filmik, w którym zwraca się do fanów z ważnym przesłaniem. Wideo krótko podpisał: „Izolacja”.

To moje pierwsze doświadczenie z mediami społecznościowymi. Nigdy nie robiłem niczego podobnego, bo nie miałem szczególnego powodu. Aż do teraz. Teraz możemy prowadzić dialog w obliczu zagrożenia, jakie niesie ze sobą niewidzialny wróg – zaczyna.

Aktor mówiąc o niewidzialnym wrogu ma na myśli koronawirusa, który rozprzestrzenił się na cały świat.

 

Ludzie chorują, nie mają opieki, walczą o każdy oddech, umierają. Wielu nie może zapewnić utrzymania swoim rodzinom i dzieciom z powodu tej potwornej pandemii. Niektórzy potracili pracę, inni swoje firmy, które tak ciężko latami budowali. Niektórzy żyją na ulicach, bez schronienia i szans na poddanie się izolacji – mówi Depp.

Johnny pojawił się na Instagramie, by pokazać innym swoje wsparcie. Przekonywał, by pozostał w domach i nie być obojętnym, na to co się obecnie dzieje na świecie.

Mamy ręce związane ze plecami, ale nasze umysły nie są skrępowane, a serca skute łańcuchami. Nie możemy sobie pozwolić, żeby nas to wszystko nie obchodziło. Bądźcie bezpieczni, dbajcie o siebie i nie wychodźcie z domów – zakończył

Zaobserwujecie aktora?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

Jaka piękna! Lily Rose Depp w sukience w róże wygląda BOSKO! (ZDJĘCIA)

Ujawniono szokujące zdjęcie Johnny’ego Deppa

Johnny Depp założył konto na Instagramie.

Johnny Depp, fot.Forum/Mega Agency

Johnny Depp w kultowej już roli Jacka Sparrowa.

Johnny Depp na planie filmu Piraci z Karaibów, fot.Capital Pictures