Josie Kwaśniewska i Kuba Galica wygrali 5. edycję programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Para niemal od razu wpadła sobie w oko i wytrwała do końca sezonu. Po zakończeniu show finaliści spędzali cały czas w rodzinnych stronach górala, czyli w Zakopanem. Wydawało się, że ten związek ma szanse przetrwać i nie jest udawany.

Tego jeszcze nie było! Zaręczyny w „Love Island.Wyspa miłości”

Josie i Kuba z „Love Island” rozstali się!

Niestety ostatnio Josie Kwaśniewska i Kuba Galica poinformowali o rozstaniu. Oświadczenie pojawiło się na Instagramie górala, w którym mogliśmy przeczytać, że „nie widzieli wspólnej przyszłości”. 

Z różnych względów dla nas obojga nie widzieliśmy naszej wspólnej przyszłości, w dalszym ciągu bardzo się lubimy i będziemy mieli kontakt, bo mamy wspólny język, ale już nie jako para – napisał Kuba Galica.

Dodał, że chcą się krzywdzić nawzajem, więc łatwiej będzie im żyć osobno:

Łatwiej będzie nam pójść własnymi ścieżkami, bardzo się szanujemy i będziemy zawsze wspominać miło naszą przygodę miłosną. Wiemy, że wielu z was rozczarujemy, ale weźcie pod uwagę, że dla nas też nie jest to łatwa decyzja, mamy uczucia i też wewnątrz cierpimy, więc bądźcie z nami, a nie rzucajcie na nas prostych słów, które mogą nas znów ranić – czytamy.

„Love Island. Wyspa Miłości”. Takiego skandalu jeszcze nie było! Uczestnik oszukał produkcje show

Josie Kwaśniewska w lipcu po 3 miesięcznym pobycie w Polsce poleciała odwiedzić swój kraj, czyli Kanadę. Według internautów Josie wróciła niedawno do górala, ale to on ją zostawił:

  • Wróciła, ale niestety góral ją wystawił, pobawił się i się znudziła
  • Co teraz z Joasi? Wróciła do Ciebie, a Ty ja zostawiłeś
  • Biedna Josie… – czytamy w komentarzach.

Caroline z „Love Island” podzieliła się SZOKUJĄCYM wyznaniem o swoim związku