Justyna Steczkowska bez wątpienia była jedną z najjaśniejszych gwiazd tegorocznego festiwalu w Opolu. Wokalistka podczas jubileuszowego koncertu zachwyciła publiczność wokalem, choreografią oraz wyjątkową stylizacją.

Spektakularna METAMORFOZA Justyny Steczkowskej. Wyglądała jak Kylie Jenner!

Justyna Steczkowska w Opolu

Trzeciego dnia festiwalu Justyna Steczkowska wystąpiła jako jedna z gwiazd biorących udział w koncercie upamiętniającym Romualda Lipko, lidera Budki Suflera i twórcy największych przebojów Izabeli Trojanowskej oraz kultowego „Nic nie może wiecznie trwać” z repertuaru Anny Jantar.

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej kończy 20 lat. Co za przystojniak!

Justyna Steczkowska w towarzystwie Marcina Wyrostka otwierała niedzielny koncert. Gwiazda jak zawsze postawiła na elegancką i seksowną stylizację. Wykonanie piosenki połączyła z efektowną choreografią w rytm nowej aranżacji utworu „Takie tango”. Opolska publiczność przyjęła jej występ entuzjastycznie.
Okazało się jednak, że sama wokalistka nie jest zadowolona z występu, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka.

Jak Wam się podobało tango? Byłoby lepiej, gdyby nie ogromny stres… Sama nie wiem dlaczego. Chyba się starzeje, albo za długo nie byłam na scenie – napisała Justyna.

Fani piosenkarki natychmiast zaprzeczyli, że byłoby widać jakiekolwiek przejawy tremy podczas występu Justyny, która oprócz zaśpiewania piosenki, zaprezentowała skomplikowaną choreografię nawiązującą do tradycji tanga. 48-letnia wokalistka robiła szpagaty, tańczyła oraz była podnoszona przez tancerzy, przez cały czas wykonując piosenkę na żywo. Na koniec występu Justyna zdarła z siebie czerwoną spódnicę, pozostając w koronkowych szortach.

Justyna Steczkowska w kwiecistej sukience – takiego stroju nie powstydziłaby się sama Kate Middleton

Myślicie, że jej niezadowolenie z występu wynika z umiłowania do perfekcji?

Justyna Steczkowska w Opolu, fot. AKPA

Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Justyna Steczkowska w Opolu, fot. AKPA

Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Justyna Steczkowska w Opolu, fot. AKPA

Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA