Już WIEMY, kogo i PO CO Anna Mucha zapraszała wczoraj do łóżka

Anna Mucha Anna Mucha

Anna Mucha (39 l.) wywołała lekki skandal wśród śledzących jej instagramowy profil fanów. Wczoraj aktorka wrzuciła prowokujący film, na którym sugestywnym tonem… zapraszała do łóżka.

Anna Mucha PROWOKUJE na Instagramie, a internautki: Brzmi jak TANIE 0700 masakra

Część fanów była pod wrażeniem, niektórym taki wizerunek Anny nie przypadł do gustu. Dziś okazało się, że prowokacja Muchy miała szczytny cel.

Na Insta gwiazdy pojawił się już nowy post. Aktorka, która wychowuje dwoje dzieci, w nowym video zaprasza do wspólnego kupienia nowych łóżek dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka:

Chore dzieci nie maja wyboru… Łóżko to coś więcej niż mebel… dla chorego łóżko bywa całym światem … Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc. #dolozsiedolozka 😁 chodź, kupimy łóżko! razem 😉😘❤️ Instytut Matki i Dziecka #DolozSieDoLozka #ZawszeZdrowie #LozkoToCosZnacznieWiecejNizMebel www.dolozsiedolozka.pl – zaprasza aktorka.

Anna Mucha wstawiła zaskakujące zdjęcie z lodem po Magnum Fashion Show. Fani podzieleni

Oby tyle samo osób, ile chciało wczoraj iść z nią do łóżka, dziś będzie chciało przyłączyć się do Anny Muchy i wspólnie z aktorką kupić łóżko dla małych pacjentów.

Wczoraj Anna Mucha wrzuciła na Instagram filmik, w którym zapraszała do łóżka!  fot. Baranowski/AKPA
Dziś okazało się, że prowokacyjne wideo zachęca do przyłączenia się do akcji zakupu łóżek dla małych pacjentów, fot. Podlewski/AKPA
   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

3 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Wylatywalam z Polski na wielkanoc tym samym samolotem co jej partner, lecial sam w rodzinne strony więc juz raczej nie są razem

Władza otłuszczają d sobie i klerykom. A biedni ludzie. Będą myszą wspomagać kupno łóżek do szpitali. Bo dostali 888 oto polska. Od lat. Tylko tyle. Luksus teraz będzie. Jak 500 będą na każde dziecko. Ze spłata. Tak się skłóca naród.

Śliczne zdjęcia 🙂