Miley Cyrus (26 l.) była widziana w Los Angeles razem z Kaitlynn Carter po raz pierwszy po tym, jak obie zostały sfotografowane całujące się we Włoszech. Możliwe, że w tym czasie piosenkarka była jeszcze w związku z Liamem Hemsworthem. Spekuluje się, że  aktor załamał się, po tym, jak pojawiły się zdjęcia jego byłej całującej Kaitlynn Carter.

SZOK! Znamy powody rozstania Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus nie może rozstać się ze swoją kochanką – Kaitlynn Carter !

Miley w czasie, gdy jej były mąż przeżywał złamane serce – oddawała się czułościom z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brody’ego Jennera. Obie zostały zauważone przez paparazzi. Nie chcąc się jeszcze rozstać, Miley za kierownicą swojego błyszczącego czarnego samochodu jeździła z kochanką po ulicach Los Angeles. Panie spędziły kilka przytulnych dni nad morzem w pobliżu jeziora Como razem z siostrą Miley, Brandi. Wspólny czas spędziły na opalaniu się i chłonięciu siebie nawzajem w Hotelu Il Sereno we Włoszech. W czasie słodkiego wypoczynku piosenkarki media obiegła wiadomość o jej kończącym się małżeństwie z australijskim aktorem Liamem Hemsworthem. Przedstawiciele Miley potwierdzili, że ich związek małżeński dobiegł końca.

Kiedy Miley będzie gotowa o tym porozmawiać, czy cokolwiek, to zrobi to – stronę siostry wzięła Brandi i prosiła w rozmowie z mediami o uszanowanie prywatności siostry.

Wszyscy myślą, że Miley jest problematyczna, niedojrzała i niestabilna, podczas gdy on jest tym chłodnym kolesiem – surferem, ale to w rzeczywistości jest niedokładne. Liam imprezuje ze swoimi przyjaciółmi, a Miley uważa, że ​​powinien już z tego wyrosnąć  – twierdził przyjaciel pary.

Liam Hemsworth widziany po raz pierwszy od czasu rozstania z Miley Cyrus. Aktor wygląda na przybitego. Fot. Forum/Mega Agency.

Miley Cyrus wróciła do LA. Zauważono ją razem z kochaną w samochodzie. Fot. Forum/ BACKGRID.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wchodzą do studia NBC. Fot. Forum/BACKGRID .

Miley w rozmowie z Kaitlynn żywo gestykulowała. Jak myślicie o czym mówiła swojej kochance?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Oto dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI się

To nie PLOTKI. Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się!

Sonda

poll-violet

Miley Cyrus rozstała się z mężem. Myślisz, że jeszcze do siebie wrócą?

1

Tak, mocno w to wierzę!

2

Nie sądzę. Oni się nigdy nie dogadają do końca

3

Nie mam pojęcia!