Kamil Nóżyński wcześniej był mało znanym raperem „Safulem” z grupy Dixon37. Po zagraniu w serialu „Ślepnąc od świateł” stał się gwiazdą numer 1. w Polsce. Nóżyński wzbudził sporo emocji – Polacy aktywnie dyskutowali, nad jego wielkim debiutem.

Kamil wcześniej wyglądał jak osiedlowy chłopak – bluza, luźne spodnie, czapka z daszkiem i oczywiście „siłka”. Aktor podczas promocji „Ślepnąc od świateł” nie przynosił wstydu producentom – wyglądał zawsze elegancko i schudnie.

Kamil Nóżyński w Kołobrzegu

Minęło ponad pół roku, a Kamil przeobraził się w wielką gwiazdę, nawet nie Polski, a Hollywood. Dawny styl rapera poszedł  w niepamięć. Koledzy z podwórka mogą go teraz nie poznać.

Gwiazda „Ślepnąc od świateł” pojawiła się na filmowym festiwalu w Kołobrzegu. W pierwszy dzień, Kamil pojawił się w niebieskich do kostek spodniach i białej koszuli – odsłaniającej klatę i w niebieskich mokasynach. Na drugi dzień festiwalu założył czerwony t-shirt i niebieskie shorty.

WOW! To nie sesja dla Playboya, ale polska celebrytka na bałtyckiej plaży (ZDJĘCIA)

W ostatni dzień przebił samego siebie – wyglądał jak młody Brad Pitt. Miał na sobie beżowe spodnie, białą koszulę i marynarkę w kratę.

scena z: Kamil Nożyński, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA