Odkąd Kanye West i Kim Kardashian ogłosili separację, bezustannie obu były partnerów łączono w nowe pary. Kanye West miał spotykać się m.in. z Iriną Shayk, jednak na dłuższą metę nic z tego nie wyszło. Ostatnio łączoną go z Julią Fox, ale niewielu fanów wierzyło w ich miłość, a do zobaczono ich razem w Nowym Jorku!

Kanye West i Julia Fox są razem

Jeszcze przed świętami Kanye West zapewniał w wywiadach, że zrobi wszystko „by jego rodzina znów była razem”. Niestety jego prawie była żona Kim Kardashian nie była tego samego zdania i nie chciała powrotu.  Także jej romans z Petem Davidsonem nabrał mocniejszych kolorów.

Kanye West błaga Kim Kardashian, by do niego wróciła. Podczas koncertu!

W takiej sytuacji Kanye West postanowił nie próżnować i szybko znalazł sobie nowy obiekt uczuć, a jest nim 31-letnia aktorka Julia Fox. Po raz pierwszy był z nią widziany 2. Stycznia w Miami na wspólnej kolacji, potem zabrał swoją nową ukochaną do Nowego Jorku, gdzie zjedli kolację w restauracji Carbone z grupą przyjaciół, a przed kolacją obejrzeli jeszcze pokaz na Broadwayu Slave Play.

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kanye West i Julia Fox Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Teraz Kanye West oficjalnie potwierdził związek z Julią Fox. Na łamach „Interview Magazine” pojawiły się wspólne, dość pikantne zdjęcia z aktorką.

Julia Fox opowiedziała nawet o całkiem świeżym związku. Okazuje się, że para poznała się całkiem niedawno, bo w Sylwestra:

Jego energia jest tak zabawna! Sprawił, że ja i moi przyjaciele śmialiśmy się, tańczyliśmy i uśmiechaliśmy się przez całą noc. Postanowiliśmy podtrzymać tę energię i polecieliśmy z powrotem do Nowego Jorku na Slave Play. Samolot Ye wylądował o szóstej, a przedstawienie było o siódmej. Byłam pod wrażeniem! Po przedstawieniu wybraliśmy się na kolację do Carbone, jednej z moich ulubionych restauracji – wyznała Fox na łamach „Interview Magazine”.

Namiętna sesja zdjęciowa powstała w restauracji, do której się razem udali w Nowym Jorku:

W restauracji Ye wyreżyserował dla mnie całą sesję zdjęciową, podczas gdy ludzie jedli! Cała restauracja nam kibicowała, gdy to się działo. Po obiedzie miał dla mnie niespodziankę, wciąż jestem w szoku! Miał cały hotelowy apartament pełen ubrań, a to spełnienie marzeń każdej dziewczyny – przyznaje.

Link do zdjęć i wywiadu TUTAJ!

Kanye West chce być znowu z Kim! „Ona wciąż jest moją żoną!”

Julia Fox niedawno rozstała się ze swoim partnerem i ojcem jej dziecka Peterem Artemievem. Czyżby tym razem Kanye zaczął randkować na poważnie?

Kanye West i Julia Fox Fot. KWJF / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną.

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną. Fot.Forum.