Kanye chce być znów z Kim Kardashian. Czyżby jej nowy związek z Petem Davidsonem go denerwował? 44-letni raper podczas koncertu charytatywnego „Free Larry Hoover” w Los Angeles błagał Kim, by do niego wróciła:

Chcę, żebyś przybiegła z powrotem do mnie, chodzi o ciebie Kimberly – artysta znany teraz jako „Ye” powiedział podczas wykonywania utworu „Runaway”.

Kim Kardashian okrzyknięta „ikoną mody”. Zasłużyła na ten tytuł?

Kanye West znów chce być z Kim Kardashian

Oprócz tego Kanye rapował, że oddałby wszystkie swoje statuetki Grammy, by tylko odzyskać swoją rodzinę.

41-letnia Kardashian, która obecnie spotyka się z 28-letnim komikiem Pete’em Davidsonem, nie odniosła się jeszcze do publicznej prośby swojego byłego. Jednak wspierająca była małżonka był obecna na tym koncercie, wraz z ich wspólnymi dziećmi.

Kim nadal wspiera Kanye

Przepraszam, ile Kim Kardashian zarobiła w 60 sekund?

Kim Kardashian widziano pozującą z Kanye obok ich 8-letniej córki North.

Koncert był pierwszym od 5 lat Westa, na którym wystąpił u boku swojego byłego rywala, 35-letniego Drake’a. W ostatnich latach ikony rapu toczyły zaciekłą wojnę na słowa, ale to już jest historią. Obaj artyści walczą o wolność dla byłego członka gangu Larry’ego Hoovera, który w latach 70. zlecił zamordowanie 19-letniego dilera narkotykowego. Hoover dostał 6-krotne dożywocie. Jednak teraz, mając 71 lat walczy o wolność… ewidentnie z pomocą wielkich gwiazd.

Kim Kardashian i Pete Davidson są oficjalnie razem!

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

O co chodzi?! Kim Kardashian pojawiła się w sukni ŚLUBNEJ na evencie Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West