Internet nabija się z Kanye Westa (46 l.), którego teść zaprasza do siebie na dywanik. Leo Censoriemu nie podoba się bowiem, co raper robi z jego córką. Okazuje się jednak, że to nie tylko zaniepokojony ojciec. Za Bianką Censori (29 l.) stoi cała… niebezpieczna rodzina.

Jej tata – Leo Censori odsiadywał wyrok za posiadanie narkotyków, broni palnej i amunicji, jeden wujek został skazany na śmierć za morderstwo, a drugi za stosowanie przemocy… Kanye West powinien zacząć się obawiać?

Matka Bianki Censori wygląda jak jej siostra!

Urodzony we Włoszech ojciec Bianki, Elia „Leo” Censori, został w 1982 roku skazany na 5 lat więzienia za posiadanie heroiny. W tym samym roku jej wujek Eris nazywany niegdyś „Alem Capone z Melbourne” , został skazany na śmierć za morderstwo.

Niebezpieczna rodzina Censori?

Wujek Eris dostał również 8 lat i grzywnę 20,000 dolarów australijskich za posiadanie heroiny. Jednak oba wyroki został później zamienione na podstawie „królewskiego przywileju miłosierdzia” na dożywocie.

Tymczasem ich najstarszy brat Edmondo, znany jako „Eddie Capone”, odsiaduje wyrok w Wiktorii za przemoc, w tym napaść na policję, kradzież i groźby.

Bianca Censori sprawi, że te podkolanówki będą sexy?

W 1991 roku była żona taty Bianki Censori – Faye Glascott sprzedała go policji. Leo Censori był zaangażowany w kartel, który w latach 80. kontrolował dużą część lukratywnego nielegalnego przemysłu hazardowego w Melbourne.

Na początku lat 90. Leo otrzymał także eskortę policyjną, gdy wyszło na jaw, że rywalizujący gangsterzy wydali na jego głowę wyrok. Podobno jest… „poważną postacią światka kryminalnego”. Czy Ye o tym wie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: