Kanye West był widziany z pięcioletnim Saintem na pokładzie prywatnego samolotu.

Kim Kardashian wspomina swój ślub. Rozwiedzie się z Kanye, dlatego przegląda stare zdjęcia?

Kayne West wylatuje z Wyoming

Wszystko wskazuje na to, że 43-letni Kanye West opuścił swoje ranczo w Wyoming. Raper przebywał w swojej olbrzymiej posiadłości po tym, jak trafił na pierwsze strony gazet, zamieszczając kontrowersyjne wpisy na Twetterze. Ojciec z synem zostali przyłapany przez paparazzi, kiedy wsiadali na pokład prywatnego odrzutowca w Wyoming.

Oprócz ochroniarzy, reporterom udało się uchwycić 5-letniego Sainta podczas boardingu. Wiadomo, że samolot wcześniej tego ranka wystartował z Los Angeles. Nie jest więc wykluczone, że na pokładzie przebywała Kim Kardashian w towarzystwie pozostałych dzieci.

Kourtney Kardashian zabrała dzieci Kim na WAKACJE. Fani: „Gdzie twoja MASECZKA?”

Zaledwie kilka dni temu Kim Kardashian była widziana z mężem w barze szybkiej obsługi. Potem fotografom udało się uchwycić zapłakaną Kim na terenie posiadłości Westa.

Informatorzy twierdzą, że Kanye West nie życzył sobie obecności Kim w Wyoming, która byłaby gotowa pojechać tam, gdyby tylko ją o to poprosił. Kanye ma ignorować telefony i wiadomości Kim. Źródła zbliżone do pary twierdzą, że West poprosił żonę, aby pozostała w domu.

Kilka dni temu Kanye West oficjalnie przeprosił Kim za ujawnianie ich sekretów i publiczne mówienie o ich ewentualnym rozwodzie.

Kanye West przeprosił żonę… na Twitterze. Wcześniej oznajmił światu, że chce się rozwieść

Czy gwiazda reality show ocali małżeństwo?

Kanye West na lotnisku, fot, Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Saint wsiada na pokład prywatnego samolotu, fot. Marksman / MEGA / The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem

Cody, WY – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – **WEB EMBARGO UNTIL 7 Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem fot. Backgrid USA / Forum Marksman / MEGA / The Mega Agency / Forum