Kuba Wojewódzki od lat pisze felietony na łamach tygodnika „Polityka”. Na granicy obrażania i drwienia opisuje polską rzeczywistość, często poruszając show-biznes. W najnowszym numerze dostało się Sebastianowi Fabijańskiemu.

Kuba Wojewódzki w „Polityce”

Sebastian Fabjański i Maffashion zaliczyli pierwszy wspólny „lajw”. Było trochę niezręcznie

  • Sebastian Fabijański – aktor oraz artysta hiphopowy na umowę-zlecenie – został malarzem. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza – czytamy w „Polityce”. 

Sebastian Fabijański do Maff: „Miałem cię za reprezentantkę świata…” (WIDEO)

Sebastian Fabijański często wdaje się publicznie w dyskusję. I tym razem nie dał za wygraną. Napisał na instastory, jak on widzi dziennikarza TVN-u.

Kuba Wojewódzki – spersonifikowana ambiwalencja, najbardziej popularny polski hejter, jedyny i niepowtarzalny lider swojego autorskiego programu, influencer na zamówienie marek, a przede wszystkim nonkonformista, który dzięki oportunizmowi odniósł sukces tak spektakularny, że uwierzył w swoją samowystarczalność – napisał Fabijański.

Co o tym myślicie, kto wygrał ten pojedynek?

Sebastian Fabijański jest aktorem, raperem a teraz… odkrył kolejny talent

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański. Fot. Baranowski/AKPA

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z aktora

Kuba Wojewódzki. Fot. Kurnikowski/AKPA