Karolina Pisarek sławę zdobyła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model”, gdzie została finalistką. Jakiś czas później wróciła do programu w roli prowadzącej zakulisowe relacje „Front Row”. Po programie Karolina Pisarek związała się z byłą menadżerką Joanny Krupy w ramach współpracy z agencją Avant.

Karolina Pisarek ma traumatyczne wspomnienie z Chin: „Przepłakałam całą noc i bałam się strasznie”

Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozstaniu modelki z jej menadżerką, Małgorzatą Leitner. Obie panie były ze sobą bardzo zżyte. Leitner wspierała modelkę podczas wyjazdów służbowych, czy kiedy pojawiły się u niej poważne problemy zdrowotne. Panie nie rozstały się jednak w miłych okolicznościach.

Pisarek wydała oświadczenie po publikacji jej wizerunku przez Małgorzatę Leitner

Na Instagramie Karoliny Pisarek widnieje oświadczenie dotyczące rozwiązania umowy z Agencją Avant, jak i również z jej byłą menadżerką. Post z tą informacją został opublikowany w 2022, niedługo po rezygnacji ze współpracy przez modelkę.

Z dniem 19.06 br. zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner. Nie komentując publicznie przyczyn naszego rozstania, pragnę przekazać, aby ws. biznesowych kontaktować się pod wskazany w instagramowym bio e-mail – czytamy w oświadczeniu.

Karolina Pisarek rozstała się z Leitner. Joanna Krupa ujawnia: „Mówiłam Karolince, żeby uważała”

Karolina Pisarek na swoim InstaStories odniosła się do opublikowanego dzisiaj materiału promocyjnego byłej menadżerki, na którym widnieje wizerunek modelki. Film ma zachęcać do współpracy z Małgorzatą Leitner. W materiale promocyjnym pokazana jest Karolina Pisarek, która pozytywnie wypowiada się o współpracy z Agencją jak i samą Leitner.

Nagranie powstało z inicjatywy Karoliny Pisarek w 2023 roku i stanowi portfolio jej wieloletniej współpracy z Avant”. – napisała w poście była menadżerka modelki

Karolina Pisarek szczerze o macierzyństwie: „Przygotowuję się psychicznie do tego”

Karolina odwołała się do filmu, wskazując, że „wprowadza to w błąd opinię publiczną”, ponieważ ich współpraca zakończyła się w 2022 roku. W związku z zaistniałą sytuacją, na Instagram pojawiło się kolejne oświadczenie celebrytki. Niedługo później Małgorzata Leitner edytowała post poprawiając swój rzekomy błąd.

[Nagranie powstało zimą 2022 roku (nie jak wcześniej napisałam w 2023 roku) z inicjatywy Karoliny Pisarek w trakcie trwania jej współpracy z Avant i stanowi portfolio wieloletniej współpracy Avant. To utrwalona na video wypowiedź na temat naszej blisko 8-letniej współpracy] – czytamy w edytowanej publikacji

 

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

Oświadczenie Karoliny Pisarek IG: karolina_pisarek

Oświadczenie Karoliny Pisarek IG: karolina_pisarek

Karolina Pisarek-Salla, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla,  fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Pisarek,  fot. Podlewski/AKPA