Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozstaniu Karoliny Pisarek z jej menadżerką, Małgorzatą Leitner. Obie panie były ze sobą bardzo zżyte, a Leitner wspierała modelkę podczas wyjazdów służbowych, czy kiedy pojawiły się u niej poważne problemy zdrowotne.

Karolina Pisarek rozstała się z menadżerką! Opublikowała oświadczenie

Karolina Pisarek rozstała się z Małgorzatą Leitner

Dlatego wielkim zaskoczeniem było, kiedy Małgorzata Leitner wyznała w rozmowie z Pomponikiem, że łączą ją już z Pisarek tylko relacje zawodowe: „Staram się od pewnego czasu stawiać na relację taką zawodową, biznesową, bo mam w sobie dużo ciepła i empatii — w pewnym sensie skracam dystans, a to powodowało przekraczanie pewnych granic i chyba udało mi się to wyregulować”. 

Karolina Pisarek rozgoryczona słowami swojej menadżerki: „Zostałam postawiona pod murem”

Chwilę później Karolina wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu współpracy z Małgorzatą Leitner:

Z dniem 19.06 br. zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner. Nie komentując publicznie przyczyn naszego rozstania, pragnę przekazać, aby ws. biznesowych kontaktować się pod wskazany w instagramowym bio e-mail – czytamy w oświadczeniu. 

Ostatnio reporterka Pudelka, Simona Stolicka zapytała Joannę Krupę o konflik pomiędzy Pisarek, a Litner. Przypominamy, że lata temu managerką Krupy była także założycielka Avant Management – w 2017 roku zakończyły współpracę w atmosferze skandalu. Wówczas gwiazda „Top Model” oskarżyła Małgorzatę o kradzież kilkaset tysięcy złotych i posypały się pozwy.

Teraz Joanna Krupa w wywiadzie ujawnia, że ostrzegała podopieczną z „Top Model” przed Małgorzatą Leitner.

Wierze bardzo w karmę, ale czy to jej karma… wiesz… Każdy ma swój mózg – uważa Joanna.

Czy Jeremiego Sikorskiego i jego managerkę, Małgosię Leitner, łączy coś więcej, niż wspólna praca?

Zdradza nawet, że opowiedziała Karolinie o swoim konflikcie z założycielką Avant Management, ale mimo to, podjęła z nią współprace.

Ja jej swoje powiedziałam. Wiedziała, co ja przechodziłam. No ale sama decydowała… –wyjawia.

Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA

Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA