Kiedyś książki pisali wyłącznie pisarze. Dziś na półkach księgarni mogłyby stać osobne regały na utwory tworzone przez celebrytów. O czym piszą znani i lubiani? Można by uznać, że temat rzeka, ponieważ wśród propozycji znajdziesz i lektury dla dzieci i poradniki pani domu, a także instrukcje lepszego życia oraz autobiografie, oczywiście. Zresztą grono tych ostatnich zasiliła właśnie Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek zaręczyła się! Pochwaliła się DROGIM pierścionkiem

Karolina Pisarek napisała książkę

Karolina Pisarek jest jedną z tych celebrytek, która chętnie opowiada w social mediach o swoim prywatnym życiu. Jeśli więc regularnie śledzicie jej profil, jesteście na bieżąco nie tylko z jej zawodowymi projektami, lecz także poznacie jej rodzinę i przyjaciół, pojedziecie się z nią zwiedzać świat czy wybierzecie na zakupy, imprezę lub siłownię. I choć mogłoby się wydawać, że na temat modelki wie się już wszystko, okazuje się, że niekoniecznie. A przynajmniej tak twierdzi sama 24-latka. Niemniej „zaległości” możecie szybko nadrobić, bo w swojej książce „Girl power! Nie odkładaj marzeń na jutro!”, jak pisze na Instagramie, ujawni wiele, a właściwie to prawie wszystko…

Przedstawiam Wam jeden z moich najważniejszych projektów. Książka, nad która pracowałam półtora roku. To część mojej duszy, moje „dziecko”.. Szczerze, bez cenzury opowiadam w niej o swoim życiu, początkach, sukcesach i porażkach od kulis. Opowiadam o życiowej podróży startując od gimnazjum. Opowiadam jak doszło do mojego udziału w programie @topmodelpolska. O kulisach castingów i całego show, późniejszych przygodach w showbiznesie. Ujawnię WIELE z mojego życia prywatnego.. Właściwie, to prawie wszystko.
Na tematy których nigdy nie poruszałam, na które nigdy nie miałam siły odpowiadać.. – pisze Karolina.

WOW! Karolina Pisarek na okładce międzynarodowego magazynu

Modelka dodaje również, że książka ma na celu nie tylko opowiedzieć jaj historię, lecz także zmotywować do działania inne dziewczyny. Jak przekonuje w social mediach, jej życie przez ostatnie 6 lat zmieniało się w mgnieniu oka, przez co miała okazję poczuć wiele – zarówno dobrego, jak i złego.

Przeczytacie?

scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA