Jakiś czas temu media obiegła wieść o zgrzycie w relacjach Karoliny Pisarek z jej menadżerką, Małgorzatą Leitner. Obie panie były ze sobą bardzo zżyte, a Leitner wspierała Karolinę Pisarek, gdy pojawiły się u niej poważne problemy zdrowotne i przekazywała na bieżąco informacje o stanie zdrowia swojej podopiecznej. Karolina od wielu lat współpracowała z Małgorzatą tworząc zgrany duet i obie ciepło wypowiadały się o sobie w mediach i wywiadach. Wszystko zmienił ostatni wywiad Małgorzaty Leitner, która w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że ich relacje uległy znaczącemu ochłodzeniu:

Staram się od pewnego czasu stawiać na relację taką zawodową, biznesową, bo mam w sobie dużo ciepła i empatii — w pewnym sensie skracam dystans, a to powodowało przekraczanie pewnych granic i chyba udało mi się to wyregulować. Od tego są kontrakty, które jasno określają obowiązki obu stron i zajmować się biznesem — nie mieszać relacji prywatnej z zawodową, która może się okazywać szkodząca dla wspólnych interesów.

Karolina Pisarek rozgoryczona słowami swojej menadżerki: „Zostałam postawiona pod murem”

Karolina Pisarek zaskoczona słowami swojej menadżerki

Słowa te zaskoczyły niczego niespodziewającą się Karolinę Pisarek, która w rozmowie z Plejadą nie kryła rozgoryczenia słowami swojej menadżerki:

Jest mi przykro, że nie zostałam uprzedzona, że będzie komentować nasze relacje prywatne, czy też zawodowe w mediach. Jest mi przykro i szczerze nie wiem, jak mam na to odpowiedzieć, bo zostałam postawiona pod murem i trochę się stresuję i nie wiem, co powiedzieć. Jest mi źle, że bez uprzedzenia tak się stało.

Jednocześnie podkreśliła, że ma wiele negatywnych doświadczeń z osobami, które zawiodły ją w życiu prywatnym:

Ja mam bardzo barwną przeszłość, jeśli chodzi o osoby, które gdzieś tam mnie zraniły. Myślę, że każdy się w swoim życiu na kimś zawiódł. Mam takie doświadczenia i staram się bardzo uważnie dobierać ludzi wokół siebie. Czasem jest tak, że czasem jest ktoś dla nas odpowiedni w danym momencie, a potem coś się zmienia w związkach czy przyjaźniach. Zawiodłam się na wielu osobach w moim życiu – zakończyła.

Karolina Pisarek o realiach modelingu: „Modelka przychodzi na pokaz i nagle ją kasują”

Karolina Pisarek zakończyła współpracę ze swoją menadżerką, Małgorzatą Leitner. Wydała oświadczenie

Teraz okazuje się, że relacje między Karoliną Pisarek i Małgorzatą Leitner nie tyle uległy pogorszeniu, co… całkowicie przestały istnieć. Pisarek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że zakończyła współpracę ze swoją menadżerką:

Z dniem 19.06 br. zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner. Nie komentując publicznie przyczyn naszego rozstania, pragnę przekazać, aby ws. biznesowych kontaktować się pod wskazany w instagramowym bio e-mail

Celebrytka nie zdradziła powodów rozstania z Leitner, choć można przypuszczać, że miało ono coś wspólnego z jej ostatnim wywiadem.

IG: karolina_pisarek

Karolina Pisarek: „Jak nagrywałam Top Model, nauczyciele byli dla mnie surowi”

scena z: Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek-Salla, Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek-Salla, Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA