Karolina Pisarek kilka dni temu zareklamowała klinikę medycyny estetycznej. Udała się na zabieg zamrażania tłuszczu i poleciła ten zabieg osobom chorującym na tarczyce.

Karolina Pisarek i Maffashion – drama

Maffashion krytykuje „złote rady” Karoliny Pisarek na temat niedoczynności tarczycy: „Nie zabiegi, tylko trzeba iść do lekarza”

Maffashion ostro zareagowała na jej słowa, ponieważ również zmaga się problemami tarczycy. Na swoim instastory skrytykować Pisarek, jednak w swojej wypowiedzi nie wypowiedziała jej imienia, a jedynie „pewna celebrytka”.

Nie jest tak, że bierze się leki i koniec. Potrzebna jest odpowiednia dieta, ćwiczenia, można iść na jakieś zabiegi, ale to wszystko jest uzupełniające obok podstawy, czyli pójścia do endokrynologa, zbadania się, uregulowania gospodarki hormonalnej. Najpierw badania, a później inne rzeczy. Dana osoba podaje jako rozwiązanie zabieg zamrażania tłuszczu. Nie zabiegi, tylko najpierw trzeba iść do lekarza! Jeśli jesteśmy osobami publicznymi, to bardzo proszę, dbajmy o to, co mówimy, aby nie wprowadzać innych w błąd, bo może się to dla nich skończyć naprawdę nieprzyjemnie – tłumaczyła influencerka. .

Karolina Pisarek OSZUKANA przez kierowcę. „Nie ujdzie mu to płazem”

Karolina Pisarek usunęła relacje na instastory, jak reklamuje klinikę. Zostawiła tylko nagrania z zabiegu. Natomiast w sieci rozpętała się burza. Następnego dnia modelka postanowiła zabrać głos:

Choruję na tarczycę już od kilku lat, jestem pod stałą opieką lekarza i biorę leki. Może w mojej ostatniej wypowiedzi nie wybrzmiało to, ale zrobiło mi się przykro, kiedy zobaczyłam komentarz Maffashion, natomiast zmotywowała mnie do tego, żeby was zachęcić do leczenia się i przypomnienia, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba chodzić do lekarza– powiedziała Pisarek.

Dodała, że jest modelką i tarczyca wcale jej w tym nie pomaga, dlatego równolegle z leczeniem korzysta również z zabiegów.

Internauci podejrzewają, że Maffashion jest po baby shower. Typują płeć dziecka

Karolina Pisarek. Fot. screen Instagram

Karolina Pisarek odpowiada Maffashion. Fot. screen Instagram

Karolina Pisarek odpowiada Maffashion. Fot. screen Instagram

Karolina Pisarek. Fot. screen Instagram

Natalia Siwiec, Julia Kuczyńska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Siwiec, Julia Kuczyńska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Karolina Pisarek. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Karolina Pisarek. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA