Kolejna kartka świąteczna rodziny królewskiej została ujawniona. Karol, książę Walii (71 l.) i Camilla, księżna Kornwalii (72 l.), pokazali swoją świąteczną kartkę z życzeniami na rok 2019. Trzeba przyznać, że wygląda o wiele fajniej, niż ta którą ujawniła królewska para z Cambridge.

Jaki będzie tytuł księżnej Camilli, kiedy książę Karol zostanie królem? Na królewskim dworze zawrzało

Karta świąteczna księcia Karola i księżnej Camilii

Książę Karol i Camilla pokazali swoją kartkę świąteczną na rok 2019, ze zdjęciem z podróży do Hawany. Zdjęcie przedstawia księcia Karola i Camillę jadących zabytkowym MG TD z 1953 roku. Nikt się chyba nie spodziewał takiej kartki świątecznej. Karol wygląda na prze-szczęśliwego, mogąc prowadzić samochód a księżna pozdrawia fanów wyciągniętą dłonią.

Karol i Camilla zostali pierwszymi brytyjskimi członkami rodziny królewskiej, którzy odwiedzili Kubę. Oboje złożyli wizytę w tym kraju na początku tego roku. Królewska wizyta miała na celu „uwypuklenie rosnących stosunków dwustronnych z Wielką Brytanią i zaprezentowanie niektórych kulturowych powiązań między tymi dwoma krajami”.

Tam Charles i Camilla złożyli wieniec pod pomnikiem bohatera narodowego Kuby, eseisty i poety José Martí; odwiedzili ośrodek kultury i sztuki; spotkali młodych kubańskich przedsiębiorców, czy jedli obiad podczas oficjalnej kolacji z prezydentem Kuby.

Książę Karol od ponad 50 lat czeka w kolejce do tronu, podczas gdy jego matka – królowa Elżbieta II, nadal pozostaje najdłużej panującym władcą.

Książę Karol z żoną, księżną Camillą na Kubie:

Książę Karol Księżna Camilla

Oficjalna karta świąteczna Księcia Karola i jego żony, księżnej Camilli. Fot.Instagram/clarencehouse

Ładna karta świąteczna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Karol kazał Williamowi odejść od Kate Middleton

Królowa Elżbieta nie zapomina o pracownikach podczas Świąt. Co roku daje im tę RZECZ w prezencie

Meghan Markle i Książę Harry mogą zostać pozbawieni królewskich tytułów?

Fot.FameFlynet

Fot. FameFlynet,