Wszyscy członkowie rodziny królewskiej są bacznie obserwowani przez media. Jednych tak duże zainteresowanie niepokoi, jak np. Meghan Markle, ale Księżna Kate wydaje się doskonale odnajdować w królewskim środowisku. Gdziekolwiek się nie pojawi oczarowuje swoją osobą tłumy. Kate Middleton jest doskonałym przykładem tego, jak powinna wyglądać księżniczka w XXI wieku. Ujawniono, jak będzie wyglądała świąteczna kartka rodziny królewskiej.

Nie uwierzysz czym zajmowała się księżna Kate zanim wżeniła się w rodzinę królewską!

Świąteczna kartka rodziny królewskiej

Jak co roku królewska para bierze udział w sesji zdjęciowej, której celem jest zrobienie idealnego zdjęcia świątecznego. Musimy przyznać, że cała rodzina na fotografii prezentuje się bardzo dostojnie i z klasą. Mimo wszystko wydaje się nam, że show skradł najmniejszy członek rodziny – mały Louis. Według magazynu „People„, członek brytyjskich Royal Air Force udostępnił zdjęcie karty świątecznej na Twitterze i od tego czasu krąży po sieci.

Podobieństwo pomiędzy dwójką starszych dzieci a księciem Williamem jest uderzające. Księżniczka Charlotte jest ulubienicą królowej Elżbiety, która w dziewczynce widzi siebie sprzed lat. Geny rodziny królewskiej są bardzo mocne. Na świątecznej fotografii widzimy szczęśliwą rodzin. Książę William siedzi na motocyklu, trzymając księcia Louis na kolanach. Kate opiera się na maszynie, prawą ręką trzymając stery. Z drugiej strony widać księcia George i księżniczkę Charlotte, którzy stoją na wózku bocznym. Pod fotografią znalazł się również podpis księżnej Cambridge. W chwili, kiedy zrobiono zdjęcie książę George miał 6 lat, księżniczka Charlotte 4 lata, a książę Louis rok.

Księżna Kate z dziećmi na Instagramie:

Wyglądają na szczęśliwą rodzinę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę William i księżna Kate pojawią się w TELEWIZJI. Chcą podziękować wolontariuszom (ZDJĘCIA)

Kate Middleton odtrąca męża. Niezręczne zachowanie w telewizji (WIDEO)

Pippa Middleton wygląda poważniej od swojej siostry Kate (choć jest od niej młodsza) (ZDJĘCIA)