Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki miesiąc temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna. Aktorka długo utrzymywała ciążę w tajemnicy, ale jak już potwierdziła, że spodziewa się dziecka, to chętnie pokazywała na Instagramie, jak zmienia się jej sylwetka.

Katarzyna Glinka po porodzie

Partner Katarzyny Glinki pokazał piękne zdjęcie z ciężarną aktorką. Zdradził, kiedy dokładnie rodzi

Katarzyna Glinka miesiąc po porodzie opublikowała zdjęcie, na którym gwiazda pozuje z wózkiem dziecięcym. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na figurę aktorki. Letnia stylizacja podkreśliła sylwetkę Kasi, po której nie ma ani śladu ciąży.

Chciałam na poważnie wyszło jak zawsze @joannakoroniewska w tym roku hasztag #możeszmiskoczyć aktualny ???? 🤪 ściskam wszystkich i wrzucam temat skoków :):):) relacja z cyklu crazy Mom na instastories 😀#możeszmiskoczyć – napisała Glinka.

Katarzynę Glinkę paraliżuje myśl samotnego porodu

Aktorka informowała fanów na Instagramie pod koniec maja, że wraca do ćwiczeń. Natomiast widzimy, że Kasia nie będzie miała za dużo pracy na siłowni.

Katarzyna Glinka jest w CIĄŻY! Kim jest jej partner?

View this post on Instagram

Zdecydowałam się opublikować zdjęcie ,które nie znalazłoby się w social mediach.Te niezwykle intymne momenty z mojego życia uwieczniam w obiektywie ale zwykle dzielę się tylko z najbliższymi .Jednak w słusznej sprawie uznałam ze warto.. Przeczytajcie proszę : To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich [https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-porody-rodzinne-mozliwe-takze-podczas-pandemii?fbclid=IwAR3AsF3dUuRdPVMoIO3FawOkd5VwKq14ic4_dwM17m07KKJKCBGiVxE9l0o], nasze postulaty wspiera i udostepnia takze Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. Liczę na to,ze dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie… są tez testy na obecność wirusa . W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych … to wyjątkowy moment w życiu rodziców , który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej .Mam wrażenie ,ze jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności … Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/rodzimyrazem_przywrocenie_porodow_rodzinnych_ze_zdrowym_partnerem?u=4905259 Stanowisko Fundacji rodzić po ludzku: https://www.rodzicpoludzku.pl/aktualnosci/1391-apel-fundacji-ws-porodow-rodzinnych.html# Rozdzielanie Rodziców w jednym z najpiękniejszych momentów życia Rodziny to bolesna sprawa ..#porodyrodzinne#pregnant#baby#mumy#mommyslife#parents#

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka) on