Katarzyna Glinka (42 l.) spodziewa się drugiego dziecka razem ze swoim partnerem Jarosławem Bienieckim. Na początku roku aktorka poinformowała, że jest w ciąży, chociaż już wcześniej dochodziły słuchy, że spodziewa się dziecka.

Katarzyna Glinka ciąża

Narzeczony Katarzyny Glinki wybuchnął na Instagramie: „OSKARŻAM MEDIA ‼ O SIANIE I PODSYCANIE PANIKI”

Katarzyna Glinka lada dzień urodzi, niestety w najmniej odpowiednim momencie, czyli w czasie pandemii koronawirusa. Aktorka przyznała w rozmowie z Beatą Tadlą w audycji radiowej „Zet jak związki„, że denerwuje się tym, co ją czeka.

 Nie wiem, czy jest coś takiego jak szpitalofobia, ale ja z przebywaniem w szpitalu mam potworny kłopot. Nikt mnie nie odwiedzi i nie wiem, ile czasu spędzę w szpitalu, bo bywa różnie. Ta samotność jest podbita tym, że myślę, co by było, gdyby cokolwiek się wydarzyło: jakaś infekcja czy rozdzielenie z dzieckiem… Siedząc cały czas w domu i multiplikując te myśli w głowie, zwyczajnie boję się o moje bezpieczeństwo psychiczne. Boję się o swoją kondycję psychiczną – powiedziała Glinka.

Partner Katarzyny Glinki pokazał piękne zdjęcie z ciężarną aktorką. Zdradził, kiedy dokładnie rodzi

Przypominamy, że Katarzyna Glinka rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, z którym ma 8-letniego syna Filipa. W ubiegłym roku zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim – założycielem wydarzeń „Runmageddon” i „Bieg Rzeznika„.

Partner Katarzyny Glinki pokazał piękne zdjęcie z ciężarną aktorką. Zdradził, kiedy dokładnie rodzi

View this post on Instagram

Jeszcze tydzień… 🤱❤

A post shared by Jaro Bieniecki (@jaro.bieniecki_runmageddon) on

View this post on Instagram

Zdecydowałam się opublikować zdjęcie ,które nie znalazłoby się w social mediach.Te niezwykle intymne momenty z mojego życia uwieczniam w obiektywie ale zwykle dzielę się tylko z najbliższymi .Jednak w słusznej sprawie uznałam ze warto.. Przeczytajcie proszę : To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich [https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-porody-rodzinne-mozliwe-takze-podczas-pandemii?fbclid=IwAR3AsF3dUuRdPVMoIO3FawOkd5VwKq14ic4_dwM17m07KKJKCBGiVxE9l0o], nasze postulaty wspiera i udostepnia takze Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. Liczę na to,ze dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie… są tez testy na obecność wirusa . W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych … to wyjątkowy moment w życiu rodziców , który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej .Mam wrażenie ,ze jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności … Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/rodzimyrazem_przywrocenie_porodow_rodzinnych_ze_zdrowym_partnerem?u=4905259 Stanowisko Fundacji rodzić po ludzku: https://www.rodzicpoludzku.pl/aktualnosci/1391-apel-fundacji-ws-porodow-rodzinnych.html# Rozdzielanie Rodziców w jednym z najpiękniejszych momentów życia Rodziny to bolesna sprawa ..#porodyrodzinne#pregnant#baby#mumy#mommyslife#parents#

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka) on