Katarzyna Glinka jest matką dwóch synów – Leo i FIlipa. Leo urodził się na początku maja ubiegłego roku, natomiast Filip jest jego starszym bratem. Właśnie skończył 9 lat, a z tej okazji aktorka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem.

Katarzyna Glinka pokazała się topless. „Przy takim rozmiarze adekwatnie maleją atrybuty kobiecości”

Katarzyna Glinka wyprawiła synowi urodziny

Aktorka jest jedną z tych gwiazd, które dbają o prywatność swoich dzieci. Kiedy publikuje zdjęcia z synami to takie, na których nie widać ich twarzy. Nie inaczej jest tym razem. Glinka zamieściła fotografię, na której pozuje z synem i przy okazji zaprezentowała tort 9-latka. Jak wiele dzieci celebrytów, tak i Filip, dostał tort inspirowany ulubioną bajką, postacią, czy grą. W przypadku syna Katarzyny Glinki jest to nawiązanie do gry Minecraft.

Choć aktorka nie pokazała wizerunku syna, to i tak można zauważyć, że to już duży chłopak, i jak zapewnia Glinka – bardzo mądry i dobry!

Moj Fifi ma już 9 lat! Czuję ogromną wdzięczność, że mogę patrzeć, jak się rozwija. Każdy kolejny rok pokazuje mi, że mam w domu wrażliwego, mądrego chłopca z sercem na dłoni. Kocha, okazuje miłość, mówi o tym, jest empatyczny i bardzo troszczy się o swojego młodszego brata. Może te cechy ma wrodzone, a jeśli w jakiś sposób przyczyniłam się do tego, że taki jest, to jestem równie dumna z siebie. Bardzo go kocham i cieszę się na kolejny wspólny rok. Pielęgnuję wspólne chwile, bo czas tak szybko ucieka…. – napisała aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Glinka kilka miesięcy po porodzie pokazała się w BIKINI. Przyznała, że kiedyś się tego wstydziła

Katarzyna Glinka zorganizowała partnerowi przyjęcie-niespodziankę. Pochwaliła się zdjęciami

Katarzyna Glinka na ściance

Katarzyna Glinka/fot. AKPA

Katarzyna Glinka w programie tv

Katarzyna Glinka/fot. AKP