Katarzyna Glinka (43 l.) to kolejna gwiazda, która w tym roku została mamą. Aktorka radosną nowiną pochwaliła się na początku roku i wówczas pokazała ciążowe krągłości. Na początku maja Glinka już mogła cieszyć się obecnością dziecka.

Glinka kilka dni temu została mamą. Teraz pokazała TWARZ syna

Katarzyna Glinka pokazała twarz syna

W czasie ciąży aktorka rzadko publikowała zdjęcia z ciążowym brzuchem, jednak kiedy urodził się jej syn Leo, pokazała kilka zdjęć z maleństwem. Na profilu Katarzyny Glinki na próżno też szukać zdjęć z baby shower. I to nie, dlatego że aktorka nie chciała się nimi pochwalić. Jak przyznała, nie mogła mieć takiej imprezy. Najprawdopodobniej plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, przez którą kontakty z przyjaciółmi były mocno ograniczone.

Brak baby shower, to nic straconego. Katarzyna Glinka zorganizowała inną imprezę, na której wraz z bliskimi uczciła pojawienie się na świecie drugiego syna. Na instagramowym profilu uchyliła rąbka tajemnicy. Nie brakowało słodkości.

Nie mogłam zrobić baby shower, więc hucznie – na miarę możliwości młodego człowieka – uczciliśmy przyjście na świat Leo z najbliższymi. Jednak relacje z ludźmi, to najlepsze co mamy. Było meeggaaa smacznie! – napisała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Glinka na zdjęciu z nagim, ciążowym brzuszkiem. Dodała je w słusznej sprawie

Narzeczony Katarzyny Glinki wybuchnął na Instagramie: „OSKARŻAM MEDIA ‼ O SIANIE I PODSYCANIE PANIKI”

Dumny Jarosław Bieniecki tuli syna i dziękuje Kasi Glince: Mama zdrowa i piękna, jak zawsze

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki na schodach

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki/fot. AKPA

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki na ściance

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki/fot. AKPA