Katarzyna Glinka (43 l.) to kolejna gwiazda, która w tym roku została mamą. Aktorka na początku maja poinformowała, że jest już po porodzie i powitała na świecie syna, któremu dała na imię Leo.

Katarzyna Glinka nie miała baby shower. Inaczej uczciła narodziny dziecka

Katarzyna Glinka pokazała wózek syna

Aktora w porównaniu z innymi celebrytkami, rzadko pokazywała w mediach społecznościowych zdjęcia z ciążowym brzuchem. Po porodzie znacznie chętniej chwali się fotkami z synem. Pokazała też, jak świętowała z bliskimi narodziny syna.

Na profilu Katarzyny Glinki pojawiały się też fotki, na których mogliśmy zobaczyć akcesoria, jakie ma dla dziecka – zabawki, a także wiklinowe nosidełko. Tym razem aktorka pokazała wózek, jaki sprawiła synowi. Zdecydowała się na granatowy wózek z brązowymi elementami.

Katrin, ale wózek! Jak bolid F1. Wypasiony, że hej! – czytamy pod zdjęciem.

To wózek marki Egg – model 2w1. Może być spacerówką, ale dzięki gondoli, także wózkiem głębokim. Ile trzeba za niego zapłacić? Jego cena to nieco ponad 3 tysiące. Trzeba przyznać, że to chyba jeden z tańszych wózków, na jakie decydują się gwiazdy. Wiele celebrytek kupowało lub dostawało znacznie droższe wózki. Podoba Wam się ten model?

ZOBACZ TEŻ:

Glinka kilka dni temu została mamą. Teraz pokazała TWARZ syna

W takim WÓZKU będzie jeździć syn Majdanów? Radosław chyba niechcący go pokazał

Rafał Maserak zabrał dziecko na spacer. Przy okazji pokazał WÓZEK syna

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki na ściance

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki/fot. AKPA

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki na schodach

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki/fot. AKPA