Książę William i księżna Kate tak, jak większość ludzi na całym świecie obecnie siedzą w swoich domach. Natomiast za pomocą mediów społecznościowych wspierają Brytyjczyków w walce z koronawiruse. Ostatnio zamieścili nagranie, na którym ich dzieci: książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis biją brawa dla medyków, którzy walczą w pierwszej linii w pandemią.

Kate i William podczas koronawirusa

OMG! George, Charlotte i Louis DZIĘKUJĄ za pomoc w walce z KORONAWIRUSEM (WIDEO)

Z kolei dzisiaj para książęca Cambridge podkreśliła, jak ważne jest przestrzeganie zasad i wskazówek instytutu Public Health England. Zaapelowali o kontraktowanie się telefoniczne ze swoimi  bliskimi:

Ostatnie tygodnie były dla wszystkich niespokojne i niepokojące. Musimy poświęcić czas na wzajemne wsparcie i znaleźć sposoby dbania o nasze zdrowie psychiczne. Wspaniale jest widzieć, jak sektor zdrowia psychicznego współpracuje z NHS, aby pomóc ludziom w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego. Łącząc się i wykonując proste kroki każdego dnia, wszyscy możemy lepiej przygotować się na nadchodzące czasy – apeluje para książęca Cambridge.

Kate i William, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, wykonali specjalne zdjęcia, na których widzimy, jak rozmawiają przez telefon. Mamy też niespotykaną okazję zajrzeć do ich wnętrz Pałacu Kensington, a do dokładnie do ich gabinetów.

Camila Cabello UKRADŁA przedmiot z Pałacu Kensington. „Przepraszam William i Kate”

Widzimy, że w biurze księcia Williama znajduje się kominek z białego marmuru, a nad kominkiem lustro w złotej ramie. Na biurku duża lampa z białym abażurem, obok szafka z drukarką i ramka, ale niestety nie widzimy, co się w niej znajduje.

Z kolei w biurze księżnej Kate widzimy podłużne biurko, na którym stoją ozdobne książki. W tle można zauważyć białą kanapę i mały różowy fotelik, na którym z pewnością siadają dzieci.

Dzieci księżnej Kate były PRZERAŻONE. Były skazaniec wtargnął do ich pokoju w Pałacu Kensington!

https://www.instagram.com/p/B-NZ0tSFc0X/