Jennifer Aniston i Brad Pitt uchodzili za jedną z bardziej zgranych, a nawet idealną parę w show-biznesie. Głośno było o nich, kiedy byli razem, kiedy się rozwodzili, ale mówi się też o nich nawet dziś, wiele lat po rozstaniu.

Jennifer Aniston BEZ MAKIJAŻU apeluje do fanów. „Nie powinno to podlegać dyskusji”

Jennifer Aniston o małżeństwie z Bradem Pittem

Brad oficjalnie jest singlem, tak samo jak i Jennifer. Nie brakuje więc plotek, że znów mają się ku sobie. Zwłaszcza po tym, jak podczas tegorocznej gali SAG Awards, rozmawiali ze sobą, Brad trzymał byłą żonę za rękę i widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Jednak wypowiedź Jennifer, której udzieliła w jednym z wywiadów u Oprah Winfrey, chyba  jasno daje do zrozumienia, że ona i Brad to zdecydowanie przeszłość i nigdy już nie będą razem. A to głównie przez media, które mocno ingerowały w ich relację i wywierały na aktorach wielką presję. Jen przyznała, że chyba niektórzy zapomnieli, że ona i jej partner, mimo że są osobami publicznymi, to są zwykłymi ludźmi.

Racja to jest wykreowane przez media. Wszystko, co ludzie widzieli, to czerwony dywan zamiast nas żyjących normalnym życiem. To nie jest prawdziwe. To po prostu nie jest prawdziwe. Jesteśmy istotami ludzkimi i nie ma znaczenia, że jesteśmy narażeni na świat jako osoby publiczne. Nasze życie osobiste, nasze uczucia, nasze serce, nasz sukces, nasz ból, nasze wszystko jest takie samo jak życie innych – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Jennifer Aniston jest na diecie ZONE – co je na śniadanie, obiad i kolację? (DIETY GWIAZD)

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM