Khloe Kardashian (35 l.) zdradziła jeden z macierzyńskich sekretów młodszej siostry Kylie Jenner. Przy okazji Koko powspominała czasy, gdy dopiero uczyła cię wszystkich obowiązków, które dotyczą małego dziecka.

HOT! Khloe Kardashian dodała zdjęcie w bieliźnie. Tristan Thompson nie mógł się powstrzymać

Khloe Kardashian o sekrecie Kylie Jenner

Spójrzmy na Khloe czy Kylie, które macierzyństwo zmieniło nie do poznania. Są dojrzalsze i wiedzą, że od teraz odpowiadają za czyjeś życie.

Świat wstrzymał oddech, gdy wyszło na jaw – że Kylie i Travis doczekali się córeczki Stormi. Miliarderka całą ciążę trzymała w tajemnicy, zniknęła z social mediów i nie udostępniała zdjęć sylwetki. Fani domyślali się, czym to może być spowodowane – jednak, gdy Kylie podała do informacji, że przywitała na świecie córkę – fani kompletnie oszaleli na punkcie małej Stormi.

Jennerka chętnie pokazuje córkę na Instagramie i udostępnia filmiki z dziewczynką. Stormi rośnie jak na drożdżach, w lutym obchodziła 2 lata.

Kylie Jenner chwali się zdjęciami z przyjęcia Stormi. Przygotowała dla córki prawdziwy KARNAWAŁ

Khloe Kardashian gościnnie wystąpiła w programie siostry dla Poosh – firmy Kourtney Kardashian. Koko wyznała, że początki karmienia piersią jej córki True były bardzo ciężkie. Kardashianka przyznała, że Kylie nie karmiła piersią swojej córki Stormi, gdy ta była mała. 

Kylie zdecydowała się na genetycznie modyfikowane mleko w proszku. Zrobiła rozpoznanie i zdecydowała się, by sprowadzać mleko z Niemiec – powiedziała w filmiku Koko

Kylie Jenner w ciąży:

View this post on Instagram

mamas gotchu forever baby ♥️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Nie od dziś wiadomo, że Kylie stać na produkty najwyższej jakości. Koko nie wyjawiła, co w głównej mierze było spowodowane niechęcią Jennerki do karmienia piersią, jednak znalazła na to sposób.

Po pomyśle Kylie – Khloe postanowiła do niej dołączyć i również zrezygnowała z karmienia piersią na rzecz mleka w proszku.

A Wy, co myślicie o tego typu zamiennikach mleka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Khloe Kardashian tym strojem podkreśliła swoje WDZIĘKI!

Kim Kardashian jest jak zwykła mama. Zrobiła to samo, co Księżna Kate (INSTAGRAM)

Kylie Jenner zmieniła kolor włosów. Miliarderka zainspirowała się Sofią Richie? (FOTO)