Wydaje się, że Miley Cyrus (26 l.) i Liam Hemsworth (30 l.) dokładają wszelkich starań, aby udowodnić światu, że oboje przeszli od ciężkiego, medialnego rozwodu do odnalezienia odpowiednich partnerów. Zarówno Cyrus jak i Hemsworth są już w nowych związkach i każde z nich chce podkreślić, że w końcu odnalazło prawdziwą miłość. 

Liam Hemsworth zamieszkał z nową dziewczyną! Miley poczuła ukłucie zazdrości?

Miley Cyrus i Cody Simpson nie mogą się od siebie oderwać

Zaledwie kila dni po tym, gdy media obiegła informacja mówiąca, że aktor Liam Hemsworth zamieszkał ze swoją dziewczyną – Gabriellą BrookMiley Cyrus postanowiła pokazać całemu światu, jak dobrze idzie jej w związku z Cody’m Simpsonem. Fotoreporterzy przyłapali zakochanych na parkingu. Oboje wyglądali na totalnie zajętych sobą. Miley i Cody nie mogli nawet na chwilę oderwać od siebie rąk. Kochankowie namiętnie się całowali, a wszystko na oczach fotoreporterów.

Zakochani dopasowali stylizacje pod siebie. Oboje byli ubrani na czarno. Widać, że nawet poranna kawa jest w stanie rozbudzić w nich namiętne uczucie.

Tymczasem Liam koncentruje się na swoim raczkującym związku z Gabriellą. Aktor nie zawracał sobie głowy utrzymywaniem romansu w tajemnicy. W zeszłym tygodniu australijski przystojniak potwierdził plotki o nowym związku. Liam pokazał się w towarzystwie modelki podczas dnia spędzonego na plaży. Para publicznie okazywała sobie uczucia i nikt już nie miał wątpliwości, że Hemsworth w końcu uporał się z rozwodem z Cyrus

Miley Cyrus Cody Simpson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Miley Cyrus Cody Simpson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Jak myślicie, byli małżonkowie rywalizują ze sobą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Była dziewczyna Miley Cyrus; Stella Maxwell pochwaliła się wyćwiczonymi mięśniami brzucha (FOTO)

Edyta Górniak przytula Miley Cyrus; polska diva spotkała się z amerykańską gwiazdą i jej chłopakiem (Instagram)

Miley Cyrus WYŚMIAŁA swoje krótkie małżeństwo

Miley Cyrus Cody Simpson

Fot.Forum/Backgrid USA

Liam Hemsworth i Maddison Brown

Fot.Forum/Backgrid USA