W miniony weekend doszło do tragedii na jednym z amerykańskich festiwali. Dokładnie chodzi o Astroworld, czyli wydarzenie muzyczne, które organizuje Travis Scott w Houston w Teksasie. Publiczność podczas koncertu bardzo napierała na barierki, próbując przedostać się jak najbliżej sceny i z tego też powodu doszło do zamętu, w wyniku czego 23 osoby zostały przewiezione do szpitala, a 11 z nich wymagało resuscytacji. Niestety 8 pacjentów nie udało się już uratować.

Tragedia na festiwalu Travisa Scotta! 8 osób nie żyje, a wiele jest rannych!

Tragedia na koncercie Travisa Scotta

Kim Kardashian postanowiła odnieść się do tragedii. Napisała krótki wpis na swoim InstaStory, w którym tłumaczy, że ma złamane serce:

Modlimy się o uzdrowienie za wszystkie ofiary, rodziny i bliskich – a także za Travisa, którego znamy, tak bardzo dba o swoich fanów i jest naprawdę tym zdruzgotany – napisała Kim.

Kylie Jenner i Travis Scott zabrali Stormi do zoo (ZDJĘCIA)

Amerykańskie media podają, że raper nadal występował podczas incydentu, mimo że zauważył karetkę w tłumie. Wielu ludzi jest na niego wściekłych za zachowanie. Travis Scott potem wydał oświadczenie, w którym napisał, że swoje modlitwy kieruje do rodzin i wszystkich tych, na których wpłynęło to, co wydarzyło się na festiwalu Astroworld. Następnie zaoferował bezpłatne porady psychologiczne osobom dotkniętym tragedią, a jego zespół ogłosił, że Scott pokryje koszty pogrzebu osób, które straciły życie.

Kylie Jenner potwierdziła CIĄŻĘ! Pokazała wzruszający filmik i duży brzuszek

Kylie Jenner, Travis Scott / fot. Tony Michaels/ROT / Capital pictures / Forum

Kylie Jenner,Travis Scott/fot Forum/Mega Agency