Kim Kardashian (39 l.) i Kanye West (42 l.) w maju zeszłego roku zostali rodzicami syna Psalma. To ich czwarte dziecko, a drugie, które urodziło się dzięki surogatce. Celebrytka opowiedziała o tym, co spotkało ją na Bali i dlaczego uważa, że Psalm jest inną postacią jej nieżyjącego ojca, Roberta Kardashiana.

Córka Kim Kardashian ma BLIZNĘ na twarzy. Co się stało?

Kim Kardashian uważa, że jej ojciec jest reinkarnacją syna Psalma

Kim opowiedziała, że podczas pobytu na Bali, medium powiedziało jej, że będzie miała syna – reinkarnację swojego ojca Roba Kardashiana. Prawnik zmarł w 2003 roku.

Pewna kobieta, która była niewidoma podeszła do mnie i powiedziała, że będę miała kolejnego syna i że będzie on reinkarnacją mojego ojca. Nie miała pojęcia. Nikt przecież nie wiedział, że mam surogatkę, która jest w ciąży z chłopcem.

Kim Kardashian zdradziła, jakie imię miał pierwotnie dostać Psalm (jest jeszcze bardziej nietypowe!)

Podobna sytuacja miała miejsce, gdy niania Psalma zabrała go na przyjęcie do znajomych. Tam podeszła do niej jedna z kobiet, która powiedziała, że chłopiec ma w sobie duszę przodka.

Celebrytka widzi wiele podobieństw Psalma do jej nieżyjącego taty:

Cała moja rodzina myśli, że to mój tata i że on jest emocjonalnie blisko z nami. Psalm jest prawdopodobnie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Zawsze się uśmiecha, zawsze jest szczęśliwy. Jest leworęczny, jak mój tata. Wszystkie te rzeczy się zgadzają.

Kim Kardashian pokazała nagranie z Psalmem – bardzo URÓSŁ! Zdradziła, do kogo jest podobny

Co o tym myślicie?

Psalm West:

https://www.instagram.com/p/B1nPXIGga6X/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B6nxnRXATPX/?utm_source=ig_web_copy_link

Robert Kardashian z córkami:

https://www.instagram.com/p/B3C9jTTAtfB/?utm_source=ig_web_copy_link

R