Kinga Duda od sierpnia pełni funkcję społecznego doradcy Prezydenta. Wiadomość wywołała ogromne emocje. Później Andrzej Duda przekonywał, że jego córka nie dostaje za to pensji.

Kinga Duda pracuje w Kancelarii Prezydenta

Kinga Duda ma nową pracę. Podjeżdża pod nią LIMUZYNĄ

W końcu widzimy realne dowody na to, że córka Dudy pracuje w Kancelarii Prezydenta. Pojawiło się w sieci zdjęcie Kingi przy wielkim stole z młodymi ludźmi. Kancelaria poinformowała, że córka Prezydenta tworzy cykl „Młodzi w Pałacu”.

Portal „Onet” doszedł do aktywistki obecnej na spotkaniu – Aleksandry Sawy z zarządu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych:

Chcąc zapoczątkować ten proces analizowali, jakie organizacje młodzieżowe działają i skontaktowali się z nami jako Krajową Radą Młodzieży. To nasz pierwszy kontakt z Pałacem Prezydenckim. Mamy nadzieję, że pod patronatem prezydenta ten dialog będzie przebiegał jak najszerzej, jak najbardziej pluralistycznie – mówi aktywistka.

PROM poruszył tematy przede wszystkim kryzysu w psychiatrii dziecięcej. Kinga Duda głównie skupiła się na tym problemie.

Kinga Duda zamieszkała w Pałacu Prezydenckim!

Kinga Sawa dodaje, że była mowa także o wykluczeniu społecznym i polaryzacji społecznej, która dotyka także młodego pokolenia.

Przypominamy, że Kinga Duda została mocno skrytykowana za wystąpienie podczas wieczoru wyborczego i poruszenie tematu LGBT:

Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu, Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści – mówiła Kinga.

Polityk PiS próbował wytłumaczyć, czym Kinga Duda zajmuje się w Kancelarii Prezydenta. „Apeluję o minimum powagi”

Kinga Duda sprząta końśkie kupy

Kinga Duda sprząta końśkie kupy, fot. Forum