Kinga Rusin (46 l.) rozebrała się na łamach magazynu Viva. Odważna sesja prezenterki ukaże się w przyszłym tygodniu.

Kinga Rusin krzyczy do mistrzyni windsurfingu: WSTYD. Zofia Klepacka nagrała awanturę (WIDEO)

Kinga Rusin jest znana z zaangażowania w ochronę środowiska i wszelkie akcje uświadamiające ludziom potrzebę walki o dobro planety. Tym razem Kinga postanowiła zareklamować inicjatywę, pod którą podpisuje się wspólnie ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Inicjatywa nazywa się Zielone Serca. Na IG czytamy, że jest to „Społeczność Polaków, którzy chcą chronić Polską Przyrodę i środowisko naturalne. Dla siebie i swoich dzieci.”

Rozbierana sesja Kingi wśród kwiatów ma zwrócić uwagę na te problemy. Tymczasem pod postem Rusin na jej profilu rozpętała się prawdziwa burza. Jeden z fanów gwiazdy napisał bowiem:

w tym wieku odważnie 🤔

Pod tym wpisem pojawiła się masa komentarzy zdenerwowanych kobiet, ale i mężczyzn:

w jakim wieku??? Żart?

że co?

krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze. Zaściankowa mentalność

Jakiś niepoważny i zacofany?! wejdź na mój profil I zobacz jak wyglądają kobiety w tym przedziale wiekowym w dzisiejszych czasach!!!!!

o jest celowe i zamierzone wprowadzanie innych w kompleksy 🤣 że niby powinna się tym przejąć 😂😂 wiesz kto pisze takie bzdury 😁 zazwyczaj są to mężczyźni po 50/60 (staruchy) którzy uważają, że cały czas mają 20 lat a kobiety w ich wieku to stare rury 🤣😂😂 żałosne 🤣😂 – atakują komentującego w seksistowskim tonie internautę.

Kinga Rusin wyglądała z KLASĄ na rozdaniu Oscarów – miała piękną kreację

Ktoś spróbował wziąć go w obronę:

Szczerze mówiąc, dziwi mnie trochę to, co dzieje się w komentarzach pod tym, co napisał @*** Myślę, że wiem o co mu chodzi i że wszystkie komentarze w mocno zbulwersowanym tonie, są niekoniecznie odpowiednie. Rozumiem, że nie każdemu podoba się taki skrót myślowy, który jak najbardziej może być wzięty za tekst seksistowski. Uważam jednak, że autorowi wpisu chodziło o fakt iż wiele kobiet od pewnego momentu w życiu, woli się zakrywać niż eksponować swoje ciało. Stwierdzenie że w tym wieku to odważne, odbieram wiec raczej jako zaskoczenie, niż obrazę. Znam wiele młodszych od Pani Kingi kobiet, które nie zdecydowałyby się na taką sesję, „bo nie mają wymiarów modelki” (sic!). Moim zdaniem, nie mają przede wszystkim pewności siebie i świadomości swojego ciała. A że Pani Kinga nie ma z tym problemu – podobnie jak ze swoją metryką, jestem przekonany, że przyjmie to co napisał Pan Marek, z uśmiechem.

Afera pod zdjęciem Mercedes. Kinga Rusin ostro skomentowała

My tymczasem czekamy na sesję Kingi w magazynie. Nie ma wątpliwości, że będzie udana.

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA