Klaudia El Drusi szturmem wdarła się do show biznesu, pojawiając się w programie „Top model”. Zjawiskowa uroda sprawiła, że szybko wzbudziła zainteresowania mediów i z uczestniczki programów rozrywkowych awansowała na ich prowadzącą.

Klaudia El Dursi prezentuje opaleniznę w koronkowym BIKINI: „Najładniejszy uśmiech w POLSCE”

Klaudia El Dursi – ojciec

To właśnie pochodzącymi z Libii ojcu gospodyni „Hotelu Paradise” zawdzięcza wyjątkowy wygląd. Rodzice Klaudii rozwiedli się, gdy ta miała 6 lat, a mama modelki ponownie wyszła za mąż. Dziewczynka wychowywała się z matką i jej nowym mężem.

W rozmowie z dziennikarzami „Faktu” Klaudia zwierzyła się, jak wspomina ojca.

Klaudia El Dursi na plaży z KROWAMI: „Chyba najlepsze Twoje zdjęcie jakie widziałam do tej pory”

Nie wspominam taty jakoś bardzo źle. Bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem – wyznała.

Zdradziła również, kiedy rozmawiała z nim po raz ostatni. Przyznała również, że były próby utrzymywania kontaktu, jednak skończyły się one fiaskiem.

Te próby się nie udały. Ostatni raz rozmawialiśmy ponad 10 lat temu. Ale tak naprawdę ja nie potrzebuję tego kontaktu, mam wspaniałą rodzinę i żyję tu i teraz – oświadczyła.

Klaudia El Dursi pokazała CAŁĄ rodzinę. Partner i synowie polecieli z nią do pracy

32-letnia Klaudia jest mamą dwóch synów: Dawida i Jasia. Niedawno cała rodzina odwiedziła ją na Zanzibarze, gdzie powstają zdjęcia do programu „Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi i Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi i Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi pod DDTVN

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi z dziećmi

Klaudia El Dursi z dziećmi