Klaudia El Dursi jest w trakcie nagrań do 3. edycji programu „Hotel Paradise”. Dwie poprzednie edycje były nagrywane na Bali, jednak uczestnicy nadchodzącego sezonu polecą w inne miejsce. Najprawdopodobniej będzie to Zanzibar, z którego prowadząca, Klaudia El Dursi, już zasypuje zdjęciami.

Klaudia El Dursi szykuje się do ŚLUBU! „Kiedyś wzbraniałam się, dziś myślę, że warto go wziąć”

Klaudia El Dursi pokazała całą rodzinę

Co prawda, celebrytka nie oznaczyła lokalizacji, ale wieści o tym, że nowym miejscem będzie Zanzibar krążą w mediach już od dłuższego czasu. Również obserwatorzy Klaudii tak obstawiają w komentarzach pod jej zdjęciami.

Jak sama przyznała w jednym z wpisów, jest zakochana w miejscu, w którym się znajduje i dodała, że „cudownie jest pracować w miejscu, które sprawia, że pracując wypoczywasz”. Najwidoczniej celebrytka jeszcze nie jest całkowicie pochłonięta nagraniami i może też odpoczywać i spędzać czas z partnerem i synami, którzy do niej polecieli. Przypomnijmy, że rodzina odwiedziła ją też wtedy, kiedy Klaudia pracowała na Bali.

Kaudia El Dursi jest mamą dwóch synów – 10-letniego Dawida i 5-letniego Jaśka. Starszy z nich jest owocem miłości celebrytki z jej poprzednim partnerem. Młodszego syna modelka doczekała się z Jackiem, z którym obecnie jest związana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)


ZOBACZ TEŻ:

Klaudia El Dursi PRZEPRASZA za post na temat trudnej sytuacji w kraju, w którym zareklamowała płaszcz

Klaudia El Dursi przytyła 10 kilogramów i nie lubi siebie w bikini. „Nie patrzę w lustro”

Klaudia El Dursi na ściance

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi pod DDTVN

Klaudia El Dursi/fot. AKPA