Nadal nie opadły emocje po czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja ze względu na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, jest niezgodna z polską konstytucją. O szokującej decyzji piszą nie tylko polskie, ale też zagraniczne media. Zwłaszcza, że na ulice, już nie tylko w Polsce, wyszli protestujący. Głos w sprawie zabiera cała masa ludzi, w tym znane osoby, które są przejęte i nie zgadzają się, by zabierać komuś prawo wyboru.

Przedsiębiorcza Influencerka zareklamowała fit batony nawiązując do wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Klaudia El Dursi reklamuje płaszcz

Do tego, co obecnie dzieje się w Polsce postanowiła odnieść się także Klaudia El Dursi, która podczas wyjazdu z rodziną, wyznała, że jest zaniepokojona losem kobiet. Przy okazji dodała kilka uśmiechniętych zdjęć, na których pozuje w płaszczu, który zareklamowała przy okazji we wpisie odnoszącym się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

W komentarzach pojawiły się głosy zniesmaczonych internautów, którzy nie potrafią zrozumieć, że wykorzystując trudną sytuację wielu osób, celebrytka reklamuje ubrania.

  • Bardzo Panią lubię, kobieta pełna optymizmu i pozytywnej energii, aczkolwiek nawiązywanie do obecnej sytuacji w kraju i reklamowaniu firmy odzieżowej… słabe.

  • Klaudia, lubię cię, ale trochę sama sobie szkodzisz.

  • Kolejna celebrytka lansująca się na poważnej sprawie. Jakby jedna promująca batony nie wystarczyła.

  • Zamiast wykorzystywać post do reklamy, chowając ją za lekkim odniesieniem się do sytuacji – serio, zabierz głos, mając takie zasięgi!

  • Wstyd. Poniżenie. Brak rozumu i godności człowiek. Robić reklamę na ludzkiej tragedii.

  • Trwa protest kobiet, nie bądź obojętna.

  • Kolejna obrzydliwa reklama, czy wy influencerki myślicie w ogóle? – czytamy pod wpisem.

Klaudia El Dursi w białym płaszczu

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

ZOBACZ TEŻ:

Magdalena Boczarska dodała intymne zdjęcie i odniosła się do ZAKAZU aborcji. „Myślę o piekle i ogromnej tragedii czekających teraz na wiele kobiet”

Małgorzata Trzaskowska dodała osobisty i emocjonalny wpis. „Jedyna myśl, to aby mieć wszystko jak najszybciej za sobą”

Klaudia El Dursi na wyjeździe

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi pozuje w płaszczu

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi