Kourtney Kardashian przez lata uchodziła za najbardziej „zachowawczą” z sióstr. Jej styl diametralnie się zmienił odkąd zaczęła się spotykać z Travisem Barkerem, członkiem zespołu Blink-182.

Kourtney Kardashian z tatuażami

Celebrytka dzieliła się swoimi świątecznymi fotkami na których jest ubrana w długą czerwoną sukienkę, a na jej ciele niema śladu tatuaży. Zupełnie inaczej przedstawił ich jej narzeczony. Na jego Instagramie Kourtney ubrana jest w czarną sukienkę z wycięciami, a jej ciało jest całe pokryte tatuażami.

OMG! Kourtney Kardashian się ZARĘCZYŁA

Ta fotka wywołała wielkie poruszenie wśród fanów. Okazuje się jednak, że to zdjęcie przerobione w Photoshopie. Nie mniej jednak znając zamiłowanie Barkera do tuszu na ciele, może wkrótce okazać się, że Kourtney zdecyduje się zrobić  je naprawdę.

Kourtney i Travis wciąż gruchają jak gołąbki (ZDJĘCIA)

Wokalista niedawno skomentował zarzut, że będzie wyglądał śmiesznie jak zrobi się stary w kilku słowach.

„Kiedy będę stary, prawdopodobnie będę spędzać czas z innymi wytatuowanymi kolesiami i ogólnie będę wyglądać super” – skomentował na Instagramie Travis w odpowiedzi.

Podoba Wam się Kourtney w takim wydaniu?

 

 

 

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Kourtney Kardashian and Travis Barker share a passionate kiss and a laugh while waiting for their car at the Bel Air Hotel sporting matching sweatshirts.
BACKGRID USA 14 NOVEMBER 2021,Image: 643156367, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA , Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

2021 MTV Video Music Awards – , Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian całuje się z Travisem Barkerem

Kourtney Kardashian całuje się z Travisem Barkerem fot. / Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker fot. Backgrid USA / Forum
Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum