Kourtney Kardashian (41 l.) mimo wieku zachwyca swoją sylwetką. Kardashianka niczego sobie nie odmawia, jej sekret figury to zdrowa dieta, ćwiczenia, odpowiedzialne i rozsądne podejście do żywienia. Celebrytka zdradza, jakie są jej ulubione aktywności fizyczne i co robi, by pozostać w formie. Chcecie mieć brzuch jak Kourtney? Koniecznie sprawdźcie, co takiego robi.

Kim Kardashian pokazała się w PRZERAŻAJĄCO ciasnym gorsecie

Trener Kourtney Kardashian wyjawił sekret jej figury

Trzeba przyznać, że Kourtney po 40 świeci jaśniej w pomarańczowym bikini, niż słońce rozgrzewające plażę. Kardashianka jak na swój wiek może poszczycić się niesamowitą figurą. Nie jest za chuda i z dumą prezentuje swoje kobiece krągłości.

Na Instagramowym koncie firmy Poosh – należącej do Kourtney – pojawił się jej zdjęcie w metalicznym bikini. Kourt jak prawdziwa Afrodyta wyszła z oceanu i pokazała wyćwiczone ciało.

Kourtney je tylko organiczne i nieprzetworzone produkty, a jej dieta pełna jest warzyw i owoców. Takiej sylwetki nie da się zachować jedynie zdrowym żywieniem, celebrytka regularnie ćwiczy. 

https://www.instagram.com/p/CB1shS8Amhn/

Trenerka Kardashianki zdradziła, jak wygląda trening celebrytki. Kourt lubi się zmęczyć – jej plan polega na powtórzeniach bardzo intensywnych ćwiczeń cardio i tych wzmacniających mięśnie. Dzięki temu celebrytka ma atletyczną budowę ciała i jest silna. Celem jest zminimalizowanie tkanki tłuszczowej na brzuchu i wzmocnienie ciała.

Kourtney Kardashian PRZYTYŁA na kwarantannie i jest dumna z wyglądu swojego ciała

Trening Kourt zmienia się w zależności od założeń – jednak nie może zabraknąć pewnych ćwiczeń. Wysokie podnoszenie nóg, wykopy nożycowe i popularny plank, czyli deska są obowiązkowym zestawem – jeżeli chcesz zadbać o swoje mięśnie brzucha i całej sylwetki.

Kourtney wygląda tak dobrze, że nawet jej ex Scott Disick flirtuje z nią na Instagramie. Każde z nich jest teraz singlem i wychodzi na to, że spędzają ze sobą więcej czasu.

Myślicie, że coś z tego może być?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scott Disick chce wrócić do Kourtney Kardashian? FLIRTUJE z nią na Instagramie

Co się dzieje z Blac Chyną? Była dziewczyna Roba Kardashiana nie wygląda najlepiej (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian NAWALIŁA jako niania Masona – Kourtney się WŚCIEKNIE

Kourtney Kardashian w seksownej, skórzanej sukience.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian w seksownej, skórzanej sukience. Fot.Forum/X17.

Kourtney Kardashian w lateksowym kombinezonie z córką.

Kourtney Kardashian, Kourtney Kardashian w lateksowym kombinezonie z córką w Paryżu. Fot.Forum/Mega Agency.

Kourtney Kardashian w białej mini na plaży.

Kourtney Kardashian w białej mini na plaży. Fot.Forum/Backgrid UK.