Kourtney Kardashian jeszcze niedawno podobnie jak jej siostry, uwielbiała sukienki i wysokie obcasy. Jednak odkąd spotyka się z Travisem Barkerem, jej styl mocno się zmienił. Teraz na co dzień wybiera luźne spodnie i bluzy.

Kourtney Kardashian i Travis Barker zdradzają plany dotyczące wspólnego dziecka

Kourtney Kardashian zmieniła swój styl

Zaledwie dzień po Oskarowej gali, Kourtney i Travis wybrali się na wspólny spacer. Nie przypominali już pary, która można było podziwiać na czerwonym dywanie. Zamiast sukienki i wysokich obcasów Kourtney założyła obszerne spodnie i bluzę upodobniając się tym samym do „stylu” swojego narzeczonego.

Kourtney Kardashian and Travis Barker pose on the red carpet during the Oscars, Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Choć jeszcze nie tak dawno Kardashianka tak samo, jak je siostry uwielbiała styl „glamour” teraz próżno szukać u niej takiego wyglądu. Fani pod jej postami na Instagramie niepokoją się o jej zmieniającą się sylwetkę, a także styl ubierania się, który według nich zamienił się „w niezbyt niedbały”.

Kourtney Kardashian i Travis Barker robią TO na publicznej plaży

Okazuje się jednak, że przyszły mąż gwiazdy uwielbia ją w takim wydaniu. Jak donosi Life and Style Magazine Kourtney zmieniła swoje podejście do mody wraz z ewolucją jej nowego związku.

A Wam jak się podoba nowa Kourtney? Hit, czy kit?

Los Angeles, CA – *Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – r, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – , Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – * Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum