Kris Jenner i Khloé Kardashian po raz pierwszy rozmawiają o dramacie związanym z drugim dzieckiem celebrytki z byłym partnerem Tristanem Thompsonem.

Kris Jenner przejęta stanem córki Khloé

W zwiastunie, który pojawił się we wtorek w drugim sezonie Hulu The Kardashians, Jenner mówiła o tym, że była świadkiem, jak jej 38-letnia córka przechodzi trudny okres. Chodzi oczywiście o moment, gdy Khloe przekazała wiadomość, że ona i Thompson spodziewają się kolejnego dziecka.

Kris Jenner zapisała wnuczce North w testamencie TOREBKĘ. Kim Kardashian wpadła w histerię

„Jest coś, o czym jestem gotów porozmawiać. Tristan i ja będziemy mieli kolejne dziecko. To miał być naprawdę ekscytujący czas, a będzie to zupełnie coś innego”. – powiedziała Khloe na nagraniu.

Wydając się wyraźnie zdenerwowana, Jenner, lat 66, przyznała w pokoju zwierzeń, że „trudno jest patrzeć na Khloé w bólu”.

Khloé Kardashian po raz pierwszy mówi o swoim DRUGIM dziecku z Tristanem Thompsonem

Pod koniec zwiastuna Kardashian dodała: „To był trudny czas w moim życiu, ale to początek czegoś pozytywnego, szczęśliwego i pięknego”.

Kardashian i Thompson, 31 lat, zaczęli spotykać się w 2016 roku i powitali wspólnie córkę True Thompson w 2018 roku. Rozstali się w czerwcu 2021 roku, by ponownie do siebie wrócić. Kardashian ostatecznie zakończyła swój związek z graczem NBA w styczniu tego roku.

Kris Jenner zorganizowała cudowne urodziny córce Roba. Party pod tytułem „lalka Barbie”

W tym samym miesiącu Thompson potwierdził, że spłodził dziecko z Maralee Nichols, pisząc na swoim Instagramie:

„Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Teraz, gdy ojcostwo zostało ustalone, nie mogę się doczekać, aby polubownie wychować naszego syna”.

Wówczas surogatka wynajęta przez Tristana i Khloe była już w trzecim miesiącu ciąży. Aktualnie Kardashian wychowuje dwoje dzieci samotnie, choć według tego, co mówi w wywiadach może liczyć na pomoc byłego partnera.

Calabasas, CA – *EXCLUSIVE* Khloe Kardashian and Tristan Thompson exit with Kris Jenner after a pre-Father’s Day family lunch at Sagebrush Cantina in Calabasas.
n, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian and Kris Jenner make appearance to the FYC event for their Hulu show.
 Forum