W ostatnim wywiadzie Kim Kardashian wyznała, że Kris Jenner zapisała jej córce torebkę w swoim testamencie. Ten podarek ma szczególną wartość. Babcia North dostała go w prezencie od Karla Lagerfelda, ale początkowo miał być przeznaczony dla Kim.

Kim Kardashian zdradza z kim będzie się teraz spotykać!

North West odziedziczy torebkę po babci

Podczas wywiadu 15 września w The Late Late Show z Jamesem Cordenem Kim Kardashian przypomniała sobie historię, kiedy była w ósmym miesiącu ciąży z North i miała właśnie zrobić swoją pierwszą sesję zdjęciową ze słynnym Karlem Lagerfeldem.

Taka okazja była wystarczająco ekscytująca dla Kim Kardashian, ale tuż przed sesją otrzymała informację która sprawiła, że ​ była jeszcze bardziej podekscytowana:

Wielką tajemnicą jest to, że jeśli to jest twoja pierwsza sesja zdjęciowa da ci (Karl Lagerfeld, przyp.red) w prezencie torebkę – wyznała Kim.

Ludzie zaczęli szanować Kim Kardashian ze względu na Kanye’go Westa?

Kim powiedziała, że ​​marzyła o torebce, którą dostanie, ale podczas sesji sprawy przybrały inny obrót:

Przychodzi kilka godzin później – powiedział Kim o Karlu. Wtedy pojawia się nie, kto inny, jak Kris Jenner ubrana w ubrania vintage Chanel od stóp do głów.

Oczywiście strój Kris sprawił, że zyskała pełną uwagę Karla. W końcu był dyrektorem kreatywnym Chanel od 1983 roku aż do śmierci w 2019 roku.

Czekam na moją torbę – wspomina Kim. Wychodzi i wyciąga tę torebkę LEGO. Wyglądała jak duży klocek LEGO i była cała w kryształki.

Taka jest aktualizacja statusu randkowego Kim Kardashian. Nie zaskakuje!

Kiedy Karl trzymał w rękach ten „jedyny w swoim rodzaju wybiegowy egzemplarz”, powiedział, że ma prezent.

Podchodzi do mnie i podaje ją mojej mamie! – wykrzyknęła Kim. Poszłam do łazienki, zaczęłam histerycznie płakać, była w ciąży, rządziły mną hormony.

41-latka wyjaśniła, że planowała oddać torbę North po jej narodzinach. Ale na szczęście wszystko zostanie w rodzinie, North pewnego dnia będzie miała tę torebkę, ponieważ Kim potwierdziła, że Kris zapisała 9-latce ją w swoim testamencie.

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Credit line: Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Peoples Choice Awards -Forum

Kim Kardashian and North West  Credit line: Berzane Nasser/ABACA / Abaca Press / Forum

Kim Kardashian and North West Forum