Pod koniec 2022 roku Krzysztof Ibisz (57 l.) po raz trzeci został ojcem, a jego aktualna żona Joanna Kudzbalska (30 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko – synka o imieniu Borys. Jednocześnie prezenter ma też dwóch synów z poprzednich związków: 24-letniego Maksymiliana i 17-letniego Vincenta.

Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda teraz jego życie po narodzinach syna (WIDEO)

Krzysztof Ibisz namawia przyszłych ojców do uczestnictwa w porodzie

Krzysztof Ibisz jako jeden z nielicznych ojców w show-biznesie od samego początku był niezwykle zaangażowany w przyjście na świat swojego kolejnego dziecka. W mediach społecznościowych chwalił się szpitalną wyprawką, wielokrotnie zabierał głos na temat ciąży swojej żony oraz podkreślał jak ważna jest jego obecność u boku ukochanej przy porodzie. W rozmowie z Party.pl zdradził, że był obecny przy wszystkich narodzinach swoich dzieci i uważa to za piękne, choć trudne doświadczenie:

Byliśmy razem w tym całym procesie. To jest najtrudniejsza i najpiękniejsza chwila, mam wrażenie, dla kobiety – ale i dla mężczyzny, który, jeżeli towarzyszy w tym całym procesie, to też jest bardzo trudne i bardzo piękne. Ja się czuję bardzo dobrze.

Jednocześnie prezenter postanowił podzielić się dobrą radą z innymi przyszłymi ojcami i zachęcił ich do brania udziału w porodzie:

To jest coś niesamowitego. Mógłbym polecić panom, by towarzyszyli swoim partnerkom. Bo to chodzi o to, by towarzyszyć w tym wszystkim: oddychać ze swoją partnerką, masować ją, wspierać… Ja byłem przy wszystkich porodach i mam wrażenie, że ten kontakt z dzieckiem może być jeszcze lepszy. Nie przegapcie panowie tego momentu!

OMG! Krzysztof Ibisz reklamujący pastę wybielającą hitem internetu

pasekkozak