Pod koniec 2022 roku Krzysztof Ibisz (57 l.) po raz trzeci został ojcem, a jego aktualna żona Joanna Kudzbalska (30 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko – synka o imieniu Borys. Jednocześnie prezenter ma też dwóch synów z poprzednich związków: 24-letniego Maksymiliana i 17-letniego Vincenta.

Krzysztof Ibisz namawia mężczyzn do uczestnictwa w porodzie!

Krzysztof Ibisz pokazał 24-letniego syna Maksa. Fani zachwyceni

Teraz prezenter razem z najstarszym synem wybrał się do Kopenhagi, a rodzinną wycieczkę zrelacjonował na Instagramie i opublikował kilka wspólnych zdjęć z 24-letnim Maksymilianem:

Próbujemy z Maksem odgadnąć tajemnicę najwyższego w Europie poczucia życiowego szczęścia u Duńczyków – podpisał jedną z fotek.

Okazuje się, że syn Krzysztofa Ibisza wywołał prawdziwe poruszenie w komentarzach, a internauci zwrócili uwagę zarówno na urodę chłopaka, jego podobieństwo do matki, Anny Zajdler oraz fakt, że na zdjęciach z ojcem obaj panowie wyglądają jak bracia:

  • Jaki przystojny syn. Normalnie ciacho z Maksa
  • Dwóch przystojniaków
  • Wyglądacie jak bracia
  • O z tyłu kopia mamusi
  • Maks to cała Ania!

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Krzysztof przyznał, że obaj jego synowie zamierzają iść w ślady swoich znanych rodziców:

Starszy syn kształci się w kierunku aktorskim. Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Może będą dziennikarzami, tego nie wiem. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze.

Wróżycie mu karierę na ekranie?

IG: krzysztof_ibisz_official

IG: krzysztof_ibisz_official

IG: krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy. Sprawdziliśmy, czy to prawda!

pasekkozak