Robert Lewandowski ma szansę zostać „Najlepszym Sportowcem Polski 2021”? Wszystko na to wskazuje według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera. Ich zdaniem nie zagrozi mu żaden inny sportowiec, nawet z olimpijskim złotem na koncie, jak Anita Włodarczyk.

Robert Lewandowski pokazał, jak trenuje z córeczkami. Fanki piszczą z zachwytu

Najlepszy Sportowiec Polski 2021

Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego sportowca roku to najpopularniejszy w Polsce ranking sportowców, a ich kolejność na liście zależy od głosowania kibiców. Zdaniem BETFAN w nadchodzącej edycji plebiscytu za 2021 rok wszystkich potencjalnych konkurentów zdeklasuje „Lewy”. Kurs na zawodnika Bayernu Monachium i kapitana polskiej reprezentacji futbolowej to 1.20. Oznacza pewną wygraną!

Robert Lewandowski po wygranym meczu z Pucharem Europy

Robert Lewandowski po wygranym meczu z Pucharem Europy fot. Reuters / Forum

Najbliżej do faworyta ma Anita Włodarczyk, medalistka olimpijska w rzucie młotem, która swoją sportową klasę po raz kolejny potwierdziła podczas ostatnich igrzysk w Tokio, przywożąc stamtąd złoto. Mimo pasma sukcesów sportowych to jednak dzieli ją spory dystans od Roberta Lewandowskiego. Kurs na jej zwycięstwo w BETFAN wynosi 7.00, czyli sukces lekkoatletki w plebiscycie oznaczałaby 700 zł wygranej za każde postawione 100 zł.

Fot. AKPA

Trzecim najpoważniejszym rywalem Roberta i Anity jest Kamil Stoch, któremu Polacy zawdzięczają wiele sportowych emocji, dzięki sukcesom na krajowych i zagranicznych skoczniach. Ostatecznie temu kandydatowi przypadnie trzecie miejsce. Kurs na zwycięstwo Stocha wynosi aż 20.00. Zakład przy stawce 100 zł oznacza 2 000 zł wygranej, jeśli to właśnie on zgarnie tytuł sportowca roku 2021.

Kamil Stoch udzielał wywiadu, gdy zadzwoniła do niego żona. Skoczek odebrał

Kamil Stoch, Piotr Żyła Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na kolejnych miejscach zdaniem bukmachera są: Iga Świątek i Bartosz Zmarzlik (kurs w obu przypadkach to 25.00), Wojciech Nowicki i Hubert Hurkacz (kurs na każdego to 30.00) oraz Piotr Żyła (kurs 40.00). Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali 8 stycznia 2022 r.

Piotr Żyła mistrzem świata. Zobaczcie REAKCJĘ jego dziewczyny Marceliny Ziętek

Iga Swiatek of Poland during the draw ceremony of the 2021 Akron WTA Finals Guadalajara WTA tennis tournament

A Ty na kogo głosujesz?

Sonda

poll-violet

Kto powinien zostać Najlepszym Sportowcem Polski 2021 Roku?

1

Robert Lewandowski

2

Iga Świątek

3

Anita Włodarczyk

4

Hubert Hurkacz

5

Piotr Żyła

6

Kamil Stoch

7

Bartosz Zmarzlik

8

Wojciech Nowicki,