Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pomaga w poszukiwaniach zaginionych, często też przepowiada, co będzie nas czekało w najbliższym czasie. Nie ma dobrych wieści na najbliższą przyszłość.

Krzysztof Jackowski o szczegółach poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Ile otrzymał pieniędzy od Staraków?

Krzysztof Jackowski – przepowiednia na listopad 2020

Krzysztof Jackowski w swojej relacji na żywo opowiedział o tym, co wydarzy się w listopadzie. Jego wizje są bardzo niepokojące. Według niego musimy przygotować się na najgorsze.

Mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało z powodu koronawirusa różne rzeczy, ograniczało pewne prawa konstytucyjne, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili. Wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku, to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym, co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to czym was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok, to jest na rzeczy i musimy się do tego przygotować.

Słynny Jasnowidz – Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią na temat koronawirusa

Jasnowidz uważa, że w tym roku wybuchnie wojna.

Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna – zacznie się poza Polską, w listopadzie. (…) Słuchajcie, rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym, 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś, co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie.

Obawiacie się tego, co wydarzy się za kilka tygodni?

Krzysztof Jackowski - niepokojąca przepowiednia na listopad 2020

Krzysztof Jackowski – niepokojąca przepowiednia na listopad 2020 fot. AKPA

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”, fot.AKPA

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”, fot.AKPA