Krzysztof Rutkowski zmartwił swoich fanów! Detektyw podzielił się zdjęciem ze szpitala – pozuje w czepku, z plastrami i bandażami. Jednak jak zapewnił fanów już na początku, operacja się udała, choć nie obyło się bez atrakcji! Jakiej operacji poddał się Rutkowski?

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich celebrują rocznicę ślubu. NA BOGATO! (ZDJĘCIA)

Krzysztof Rutkowski w szpitalu

Najbardziej znany detektyw w Polsce wyjaśnił, że jego wizyta w szpitalu była już zaplanowana i nie trafił tam nagle. Rutkowski postanowił bowiem zrobić porządek z zerwanym kilka lat temu mięśniem. Choć kolejny raz chciał przełożyć termin operacji, to jednak rozmowa z lekarzem przekonała go, by zająć się tym jak najszybciej.

Zerwany parę lat temu na robocie mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem i jego ekipą. Super udana operacja 321 bomba i pozamiatane. Nie miałem nigdy czasu, żeby to ogarnąć, ale kiedy chciałem przełożyć kolejny termin operacji, spojrzenie doktora storpedowało moje myśli o zmianie terminu. Oczywiście nie obyło się bez atrakcji. Pani anestezjolog zapodała narkozę niczym lot w kosmos. Odleciałem – zrelacjonował w sieci detektyw.


ZOBACZ TEŻ:

Maja Plich-Rutkowski pokazała zmasakrowaną skórę po usuwaniu tatuażu! Auć, wygląda boleśnie

Krzysztof Rutkowski wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu: „Ci, którzy biorą ochronę, to są po prostu obsr**cy”

Krzysztof Rutkowski na ściance

Krzysztof Rutkowski/fot. AKPA

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski/fot. AKPA